انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(22-11-2021، 11:18)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 22:43)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوشحالم ک خوبی
قربونت
انا بخیر
والا از شما یاد گرفتیم حبیبی
بیخیال
:heart:
دستت دردنکنہ خیلی زیبا بود
راستی از دانشگاہ چخبر؟

:}
خدانکنه
الحمدلله ‌لانک‌ بخیر
^^ این کلمه رو ب هرکسی نگو ، زشته پسر
خواهش:}

(22-11-2021، 0:23)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زیرلفظی میخوام :>

من کلا رو محور های باریک میرمُ میام :v

ضمایر متصلُ اشتباه خوندم یه لحظه، فکر کردم میگی عمم (عمت) فدام شه
کوچه خلوت چیه بیا خونه v:

چشم عشققق تو جون بخوا :*

ببین داری بحثو احساسیش میکنیا ):

:p332::c24::pill:شکرا حبیبتی *.*

=)))))
حبیبی رو؟ عہ آخہ واسہ چی؟ مگ اون احبک نبود؟
من بہ یہ نتیجہ بسیار زیبا رسیدم بگم چہ نتیجہ ای؟
(22-11-2021، 17:45)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2021، 11:18)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
:}
خدانکنه
الحمدلله ‌لانک‌ بخیر
^^ این کلمه رو ب هرکسی نگو ، زشته پسر
خواهش:}

p332c24pillشکرا حبیبتی *.*

=)))))

هر دوش بده نگو پسر خوب
بگو بینم
(22-11-2021، 17:53)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2021، 17:45)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
=)))))

هر دوش بده نگو پسر خوب
بگو بینم

عاااا گرفتم
اینکہ افراد موفق ھمشون ی سری جاھا اعتقاداتشون مشترکہ و اینو عامل موفقیت میدونند و اون اینہ استقامت
اما واسم سوالہ کجا باید استقامت کرد جوابشو میدونید؟
(08-09-2021، 18:43)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(08-09-2021، 18:29)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/EAB7BE62-23F6-4D79-B692-61A2CBF48703.png
رابطه خواهر برادری ما((((((:

چطور با خواهر برادرتون خوب رفتار میکنید و هم و دوست دارید واقعا؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/u_b0574.gif
http://dl.akskhor.ir/uploads1/].gif

فک کنم همدردیم:')
(22-11-2021، 1:53)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جوووون چی بدمت:>
عزیزم من جز خودت هیچی نمیخوام :>>>>>>>

(22-11-2021، 9:20)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جووون  بدوبریمD:
بدون ما خوش میگذره سلطان؟
:vvv
نه بیب اصن تو هوایی که تو نباشی نفس کشیدن هم سخته ):

[ -> ]
فدات لاوم ._. نهایت عربیمه مثلا D:

(22-11-2021، 13:08)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منو باید بخلم کرد
باید دس کشید تو موهام
نوازشم کرد ^^

یه سوال فنی داشتم خانوم مدیر
من این کارو فقط با گوربه میکنم. برو گوربه شو بیا D:

جانم بگو

(22-11-2021، 14:58)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شیت :|
پس ادم خطرناکی هستی:/
منهههه مظلوووووم کجام خطرناکه ):
(22-11-2021، 18:04)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2021، 1:53)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

(22-11-2021، 9:20)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جووون  بدوبریمD:

[ -> ]

(22-11-2021، 13:08)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منو باید بخلم کرد
باید دس کشید تو موهام
نوازشم کرد ^^

جانم بگو

(22-11-2021، 14:58)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

پس زنم شو:>
(22-11-2021، 18:04)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

[ -> ]
جووون  بدوبریمD:

[ -> ]

[ -> ]
منو باید بخلم کرد
باید دس کشید تو موهام
نوازشم کرد ^^

جانم بگو

[ -> ]

انجور که تو رو جاهای باریک میری و میای همه جات خطریه :|
(22-11-2021، 15:49)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پس زنم شو:>

(22-11-2021، 18:06)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهم اهم:> نه کراش ندارم چون ترجيح ميدم ب يه حس زود گذر پايبند نباشم تازشم تا وقتي كاراكتر هاي انيمه و مانهوا هستن چرا رو ادماي واقعي بكراشم؟:>
هر چند كراشاي انيمه ايمم بعد هر انيمه تغيير ميكنه:>

هعی زندگی. ))):
[ -> ]
(21-11-2021، 17:31)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ھعییییی داش
میخام از حوزہ لفت بدم نظرت چیہ؟
خستہ شدم دیگ
حالا چت شدہ غیبت زدی؟
لف بده برار
برو درس و مخشتو بخون و بنویس

مام درس و مخش داریم دیگه باید بش برسیم دا...
(22-11-2021، 0:23)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
زیرلفظی میخوام :>

من کلا رو محور های باریک میرمُ میام :v

ضمایر متصلُ اشتباه خوندم یه لحظه، فکر کردم میگی عمم (عمت) فدام شه
کوچه خلوت چیه بیا خونه v:

چشم عشققق تو جون بخوا :*

ببین داری بحثو احساسیش میکنیا ):

منو باید بخلم کرد
باید دس کشید تو موهام
نوازشم کرد ^^

میبینی زندگی چکار میکنہ با آدم؟
راستش امسال خیلی اذیت شدم
وحشتناک اذیت شدم
عا چیشد زدی تو فاز درس؟
(22-11-2021، 18:12)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
انجور که تو رو جاهای باریک میری و میای همه جات خطریه :|

نخیر حق نداری صفت مظلومیت رو از من بگیری لعنتی. ):