انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
به نوادگان خود بنگرید و خجالت بکشید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگو آزاد | نسخه 463 131
(23-11-2021، 11:20)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-11-2021، 10:07)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برنامه ورد
هنوز نصف بیشترش هم مونده بنویسمش

موفق باشی .

چجوری موفق باشم وقتی با برنامه ورد مشکل دارم :/
(23-11-2021، 14:03)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-11-2021، 11:20)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
موفق باشی .

به کامپیوتر دستررسی نداری؟ بعد تایپ منتقل کنی تو کامپیوتر هم میشه تنظیماتش رو درست کنی.
(23-11-2021، 12:31)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-11-2021، 10:08)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من همینجوریشم یه پیشی ملوسم 4fvf

امپریالیسم مگه مال جامعه شناسی یازدهم نبود ؟

اذیت چرا دادا ؟ سر همین حوزه و اینا ؟

کنکور داریم دیگع داش

یکی مزاحمم شده cry2

چی ؟!
کی ؟!
کجا ؟ واستا ببینم
(23-11-2021، 14:10)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-11-2021، 14:03)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

به کامپیوتر دستررسی نداری؟ بعد تایپ منتقل کنی تو کامپیوتر هم میشه تنظیماتش رو درست کنی.
دارم
ینی از گوشی منتقل کنم به کامپیوتر؟
(23-11-2021، 14:25)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-11-2021، 12:31)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یکی مزاحمم شده cry2

چی ؟!
کی ؟!
کجا ؟ واستا ببینم

تو شاد /:
(23-11-2021، 14:46)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-11-2021، 14:25)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چی ؟!
کی ؟!
کجا ؟ واستا ببینم

تو شاد /:

چی گفته؟ Telegh_01
(23-11-2021، 14:46)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
چی ؟!
کی ؟!
کجا ؟ واستا ببینم

تو شاد /:

چی گفته؟ Telegh_01
(22-11-2021، 16:13)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2021، 13:27)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
معمولی

تو چطوری
مرسی تو خوبی؟.__.

گفتم که معمولیم ، نرمالم ، نه خوبم نه بد :////////

(23-11-2021، 12:56)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به نوادگان خود بنگرید و خجالت بکشید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگو آزاد | نسخه 463 131

بیا پایین
مارو دور نندازTT