انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(23-11-2021، 14:48)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-11-2021، 14:46)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو شاد /:

چی گفته؟ Telegh_01

ببین این قبلا پیام داده بود سلام خوبی بعد بلاکش کردم
حالا یه کلیپ عاشقانه برام فرستاده بود نوشته بود فاطمه تروخدا جواب بده Telegh_01
(23-11-2021، 14:35)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-11-2021، 14:10)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به کامپیوتر دستررسی نداری؟ بعد تایپ منتقل کنی تو کامپیوتر هم میشه تنظیماتش رو درست کنی.
دارم
ینی از گوشی منتقل کنم به کامپیوتر؟

اره ورد رو تو قسمت save as با اسمی که میخوای ذخیره کن بعد انتقال بده تو فلش یا با کابل بریز تو کامپیور
(23-11-2021، 17:59)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-11-2021، 14:35)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دارم
ینی از گوشی منتقل کنم به کامپیوتر؟

اره ورد رو تو قسمت save as با اسمی که میخوای ذخیره کن بعد انتقال بده تو فلش یا با کابل بریز تو کامپیور

اوکی مرسی
(23-11-2021، 10:08)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2021، 18:04)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عزیزم من جز خودت هیچی نمیخوام :>>>>>>>

:vvv
نه بیب اصن تو هوایی که تو نباشی نفس کشیدن هم سخته ):

فدات لاوم ._. نهایت عربیمه مثلا D:

من این کارو فقط با گوربه میکنم. برو گوربه شو بیا D:

جانم بگو

منهههه مظلوووووم کجام خطرناکه ):
من همینجوریشم یه پیشی ملوسم :4fvf:

امپریالیسم مگه مال جامعه شناسی یازدهم نبود ؟

(22-11-2021، 18:15)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میبینی زندگی چکار میکنہ با آدم؟
راستش امسال خیلی اذیت شدم
وحشتناک اذیت شدم
عا چیشد زدی تو فاز درس؟

اذیت چرا دادا ؟ سر همین حوزه و اینا ؟

کنکور داریم دیگع داش

ن داش کجا بھتر از حوزہ؟
والا شرایط بدجور اذیتم کرد
و خوب میدونی
کلا امسال سال بدی بود
و خوب نشد خوب درس بخونم و آخوند بدون علم و بی اخلاق بہ چ درد جامعہ میخورہ؟
کاش میشد زندگی رو جلو انداخت
(23-11-2021، 15:41)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-11-2021، 12:56)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به نوادگان خود بنگرید و خجالت بکشید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگو آزاد | نسخه 463 132

بیا پایین
خودت بیا پایبن یابو
چی میگی تو این وسط
(23-11-2021، 17:46)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببین این قبلا پیام داده بود سلام خوبی بعد بلاکش کردم
حالا یه کلیپ عاشقانه برام فرستاده بود نوشته بود فاطمه تروخدا جواب بده Telegh_01

ببین عشقت جوون مردمو به چه حال و روز انداخته.  Telegh_01

(23-11-2021، 16:59)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مارو دور نندازTT

دور ننداختم قشنگم. ): ♥
(23-11-2021، 7:21)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2021، 18:00)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عاااا گرفتم
اینکہ افراد موفق ھمشون ی سری جاھا اعتقاداتشون مشترکہ و اینو عامل موفقیت میدونند و اون اینہ استقامت
اما واسم سوالہ کجا باید استقامت کرد جوابشو میدونید؟

چ سوالی
استقامت سر هدف و اینکه وسطاش جا نزنی و  تا اخرش صبور باشی و با تلاش بری جلو

(22-11-2021، 18:04)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عزیزم من جز خودت هیچی نمیخوام :>>>>>>>

:vvv
نه بیب اصن تو هوایی که تو نباشی نفس کشیدن هم سخته ):

فدات لاوم ._. نهایت عربیمه مثلا D:

من این کارو فقط با گوربه میکنم. برو گوربه شو بیا D:

جانم بگو

منهههه مظلوووووم کجام خطرناکه ):

عالی بود عزیز دلم  *.*

(22-11-2021، 20:59)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

کبودم میکنی بعد اسمشو میزاری ابراز علاقه ؟._.

بیشور   ی جوری میگی کبود حالا بقیه فک میکنن با کمربند میفتم ب جونت 25r30همش رو هم دیگه چن کتک کاری کوچولو و قلقلک و نیشکون و از این حرفا ، من کی کبودت کردم

Telegh_42Telegh_01
(22-11-2021، 21:37)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2021، 18:50)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بله بله
ایییی جانممTelegh_01Telegh_01
کاش منم میتونستم ت لایوا شرکت کنم) :
برنامه وی لایو رو واست میفرستم
هر وقت چان ان شد واست نوتیفیکیشن میاد
ولی زیاد بهم محل نداد Telegh_01

(22-11-2021، 21:11)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من امروز فرستادم. تو چه کردی؟

برنامه ورد :/

وی لایو رو نمیتونم نصب کنم

خیلی چیزی
(23-11-2021، 21:30)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(22-11-2021، 21:37)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برنامه وی لایو رو واست میفرستم
هر وقت چان ان شد واست نوتیفیکیشن میاد
ولی زیاد بهم محل نداد Telegh_01

وی لایو رو نمیتونم نصب کنم

یه فایل هست واست میفرستم تلگرامت هر وقت نصب کردی
اونجا راحت نصبش کن و ایمیل بده (: