انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(23-11-2021، 20:53)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-11-2021، 17:46)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببین این قبلا پیام داده بود سلام خوبی بعد بلاکش کردم
حالا یه کلیپ عاشقانه برام فرستاده بود نوشته بود فاطمه تروخدا جواب بده Telegh_01

ببین عشقت جوون مردمو به چه حال و روز انداخته.  Telegh_01

(23-11-2021، 16:59)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مارو دور نندازTT

دور ننداختم قشنگم. ): ♥
آواتو عوض کردی یا من عینکم باز کثیفهD:؟
cof
aquarium
مه صبحگاهی هم عجیبه:/
(23-11-2021، 19:46)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-11-2021، 15:41)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیا پایین
خودت بیا پایبن یابو
چی میگی تو این وسط

تو یکی بیا پایین

چند سال پیش هیتلر یه غلطی کرد تو الان مطالب طنزشو میفرستی
(24-11-2021، 10:49)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-11-2021، 19:46)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خودت بیا پایبن یابو
چی میگی تو این وسط

تو یکی بیا پایین

خفه بابا

هر کاری کرده شانش بالاتر از روسیه ۱۰ ساله یه عرضه امریکارو بزنه
(24-11-2021، 13:22)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 10:49)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو یکی بیا پایین

خفه بابا

دهنتو ببند

امثال هیتلر باعث شدن خیلیا بمیرن
(24-11-2021، 13:26)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 13:22)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خفه بابا

دهنتو ببند

بیشین بابا سس نگو

به درک اون خیلیا یکی مثل خودت به هیچ دردی نمیخوردن
(23-11-2021، 21:10)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-11-2021، 7:21)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چ سوالی
استقامت سر هدف و اینکه وسطاش جا نزنی و  تا اخرش صبور باشی و با تلاش بری جلو

عالی بود عزیز دلم  *.*

بیشور   ی جوری میگی کبود حالا بقیه فک میکنن با کمربند میفتم ب جونت 25r30همش رو هم دیگه چن کتک کاری کوچولو و قلقلک و نیشکون و از این حرفا ، من کی کبودت کردم

Telegh_42Telegh_01
Big Grin Big Grin

(23-11-2021، 21:19)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جنت انه ارسمج بلدمع
و اغفه و احضنج و اقتنع
بلكت تمرني اطيوفج
بس هسه لا عشت ابجرح
و بصدري يتمرجح رمح
غروج يم شعر السرح
لبست الحلقه اجفوفج
و تبقين بحضانه صدك
و براسي تبقه ايامج
يلرحتي منهوبه ابسلف
ما ضل اثر لجدامج
والله انعصر عصرت قبر
لو شمموني اثيابج
و دريج شككتي الصور
و دفعولج ادموعي مهر
و بصماتي لبجفج قبل
راحت ابلون الحنه
اشكد علي نيتي و صدكت
و ابليس طب للجنه
(=

اووووووووف قلبم
دلم براش مچاله شد :[
چقد قشنگ توصیف کرد :{
(24-11-2021، 13:46)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 13:26)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دهنتو ببند

بیشین بابا سس نگو

به درک اون خیلیا یکی مثل خودت به هیچ دردی نمیخوردن
چرت نگو
یه مشت مطالب طنز ...

+ همین روسیه بود که آلمانو شکست داد