انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-11-2021، 16:51)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 16:50)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه دوماغم بود
بابا چه خبره یه جا باهام حرف بزن Telegh_01

پرهااااااااااااااام-_______-
تو خو با من صحبت ميكني ككككك من فقط گفتم هيچ كي خبر نميگيره

عه ها راس میگی...
خب به این یکی جواب ندهBl8
(24-11-2021، 16:51)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 16:51)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پرهااااااااااااااام-_______-
تو خو با من صحبت ميكني ككككك من فقط گفتم هيچ كي خبر نميگيره

عه ها راس میگی...
خب به این یکی جواب ندهBl8

نميزاري كه....
حالا میزارم....

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگو آزاد | نسخه 463 135
(24-11-2021، 18:30)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بہ دا پرھام
چخبرا؟
یادی از ما کردی
(23-11-2021، 22:27)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خیلی چیزی

خیلی چی گل
جذاب ؟
دوسداشتی؟
تو دل برو32
#بسوز
(24-11-2021، 18:32)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 18:30)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بہ دا پرھام
چخبرا؟
یادی از ما کردی

اینو الان من باید به تو بگم بی معرفت
چرا نمیشه لینک گذاشت ؟
(23-11-2021، 19:16)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-11-2021، 10:08)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من همینجوریشم یه پیشی ملوسم 4fvf

امپریالیسم مگه مال جامعه شناسی یازدهم نبود ؟

اذیت چرا دادا ؟ سر همین حوزه و اینا ؟

کنکور داریم دیگع داش

ن داش کجا بھتر از حوزہ؟
والا شرایط بدجور اذیتم کرد
و خوب میدونی
کلا امسال سال بدی بود
و خوب نشد خوب درس بخونم و آخوند بدون علم و بی اخلاق بہ چ درد جامعہ میخورہ؟
کاش میشد زندگی رو جلو انداخت
منظورت از شرایط و اینا چیه دا؟ راهتو ادامه بده دایی
امیدواریم لااقل عین این آخوندایی که تا سه میلیون واریز نکنی نمیان سر منبر نشی (((:
البته با شناختی که ازت دارم میدونم اینکاره نیستی

(23-11-2021، 14:46)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-11-2021، 14:25)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چی ؟!
کی ؟!
کجا ؟ واستا ببینم

تو شاد /:
پیامشو اگه گزارش بزنی کلا بن میشه v:
(21-11-2021، 11:37)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

@"دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
☪爪尺.山丨几几乇尺☪ "

سلام و وقت بخیر شما کاربران گرامی ، من ناشناسم مدت هاست پرنده پر نمیزنه و من  Bf1 ناشناس تک تک شماها روزگاری حتی اگر شده یک ناشناس ولی چیزهای قشنگی نوشته بودم ، میخاهم دِینی بر گردنتان نماند ، اهای کاربرای خوب انجمن val [ علکی مثلا خیلی خوبین udo ] از شما میخواهم ناشناسم برایم ناشناس بنویسید ، اگ اینکارو نکنید شمارا تا قیامت حلال نخواهم کرد [ 25r30 چ خوب شد ]ولی کاربران خوب و بادب و با نزاکت  با تربیت و متشخص باشید و چیزهای خوب بنویسید جوری ک ادم قوت قلب بگیرد ن افسرده ، و لطفا چرت و پرت تحویلم ندین Bb8  Cool مچکر و خدا نگهدار شما :}
یا حسین چقدر نوشتی

(24-11-2021، 18:59)Armadon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا نمیشه لینک گذاشت ؟

مگه میشه نشه/: کپی میکنی میای میذاری