انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-11-2021، 19:11)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مگه میشه نشه/: کپی میکنی میای میذاری

نه کلن نمیشه
اخطار میده
(24-11-2021، 19:16)Armadon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 19:11)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نه کلن نمیشه
اخطار میده

من تا همینجا بلد بودم ک کپی میکنی میای میذاری متاسفانه Telegh_01
(24-11-2021، 19:17)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 19:16)Armadon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه کلن نمیشه
اخطار میده

من تا همینجا بلد بودم ک کپی میکنی میای میذاری متاسفانه Telegh_01

کپی کردنشو بلدم دیگه ولی این اخطارش رو مخه
[ -> ]
[ -> ]

نه کلن نمیشه
اخطار میده

اخطارش چیه داداش ؟
(24-11-2021، 19:19)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
نه کلن نمیشه
اخطار میده

اخطارش چیه داداش ؟

فعال شدن بعضی امکانات اینجا ربطی به تعداد ارسال یا سپاس ها داره ؟

یعنی انقدر سطح سوادت پایینه و افکار بچگانه داری که ادم حتی دلش نمیخواد باهات حرف بزنه
تو کلا راجع اب و هوا هم حرف می زدی من می گفتم ا این جغله بچه که اسگل ترین ادم انجمنه و واقعا فکر کردی دنیا به حرف تو **** می گرده؟
ال جی بی تی رو پشت هر کلمه ای بنویسی حتی بنویسی flower lgbt هم برات تو گوگل بزنی مطلب میاره
بی تی اس یا هر سلب دیگه ای اصلا کاری به این ندارم ولی دلیل اصلی موفقیتشون اینه که به جای اینکه سرشونو تو بقیه فروکنن مثل تو و امثال تو دنبال کار خودشون بودن
اینکه یه سری چرند تو نت خوندی که حتی نمی دونی چین و انقدر خودتو عقل کل می دونی برات متاسفم
یکی از دلایل اینکه هیچ کس حوصله ی حرف زدن و حتی نزدیک شدن بهت و مدیریت هم تاییدت نکردم (دلیل من ) همین پیش داوری و ذهن بسته ت بود و دلیل همیشه تنها بودنت هم همین جبهه گیری های مزخرفت
ولی خوب بلد بودی پاچه خواری کنی
هنوز پیامات هس که میومدی پ.خ می زدی تو رو خدا بذارین نویسنده شم
با این کارات فقط می خوای جلب توجه کنی و فکر کردی من نمیدونم تو یه بچه لوسی منزوی ای که همیشه توی نت می چرخی و مغزتو با یه مشت اشغال پر کردی و فکر می کنی عقل کلی تا هر کی هم نزدیکت میشه میخوای پاچه شو بگیری و بهش بگی اره من از تو بهترم؟
۷۰ درصد مطالب تو نت مزخرف محضن و ادمایی مثل تو اون رو مزخرف تر هم کردن
الان قرن ۲۱ هستیم اگه تو قرن عهد قارقارک زندگی می کنی که نمی تونی تغییرو قبول کنی برو تمام شبکه های اجتماعی تو آنیستال کن چون توی این دنیا باید بتونی از عقلت استفاده کنی که متاسفانه تو نمی تونی چون نداری ش!
باید بدونی ارایش و گریم چیزیه که الان همه سلبریتیا حتی توی ایران چه مرد و زن انجام میدن
چون فقط کار گروهی شون خوبه و قدرت این کارو دارن یه عده بهشون برچسب می زنن وگرنه هیچ جا نگفتن گرایششون چیه و ما از زندگی خصوصی شون چیزی نمی دونیم
حالا هم دهن تو ببند و برو بشین کارتونتو ببین چون مطمئنم حتی نصف حرفهای منم نفهمیدی
(24-11-2021، 19:03)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-11-2021، 19:16)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ن داش کجا بھتر از حوزہ؟
والا شرایط بدجور اذیتم کرد
و خوب میدونی
کلا امسال سال بدی بود
و خوب نشد خوب درس بخونم و آخوند بدون علم و بی اخلاق بہ چ درد جامعہ میخورہ؟
کاش میشد زندگی رو جلو انداخت
منظورت از شرایط و اینا چیه دا؟ راهتو ادامه بده دایی
امیدواریم لااقل عین این آخوندایی که تا سه میلیون واریز نکنی نمیان سر منبر نشی ((:
البته با شناختی که ازت دارم میدونم اینکاره نیستی

میدونی دا تقدیر بد رقم زد
اما آرہ تہ قلبم ھرچقد با خودم بالا پایین میکنم میگہ بمون تو نمونی کی بمونہ؟ وظیفم اینہ و خوب بخاطر عشقم ب این کار نمتونم جدا شم ازش
داش خجالت بکش این چہ حرفیہ میزنی؟ مگ امام حسین (ع) کشکہ کہ بفروشمش؟ مگ امام حسین (ع) واسہ اینکہ من شدم شیعہ اش ازم پول گرفت؟ مگ ناموس امام حسین کتک خورد و بہ اسارت رفت اونم واس من و تو ازمون دستمزد خواست؟ این چہ حرفیہ میزنی داش؟ من وظیفمہ و تکلیفمہ بعد واسش پول بگیرم؟ داش کار ما عشقیہ پول کجا بود ما حسابمون با خود امام حسینہ
چخبرا داش؟ خبر نمیگیری
موضوع این ناشناس چیه ؟ یکی به منم توضیح بده
(24-11-2021، 19:37)Armadon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دوتا موضوع ناشناس داریم
یکی ش حرفتو ناشناس بگو هست که بچه ها به یه مخاطب حرفشونو می زنن بدون اینکه اون بدونه
مورد دوم لینک حرفتو ناشناس بزنه که میذارن بقیه می فرستن و جوابشو اونجا میذارن
(24-11-2021، 19:40)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 19:37)Armadon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دوتا موضوع ناشناس داریم
یکی ش حرفتو ناشناس بگو هست که بچه ها به یه مخاطب حرفشونو می زنن بدون اینکه اون بدونه
مورد دوم لینک حرفتو ناشناس بزنه که میذارن بقیه می فرستن و جوابشو اونجا میذارن

همین که تو امضا بعضی ها دیده میشه ؟