انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-11-2021، 19:28)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

یعنی انقدر سطح سوادت پایینه و افکار بچگانه داری که ادم حتی دلش نمیخواد باهات حرف بزنه
تو کلا راجع اب و هوا هم حرف می زدی من می گفتم ا این جغله بچه که اسگل ترین ادم انجمنه و واقعا فکر کردی دنیا به حرف تو **** می گرده؟
ال جی بی تی رو پشت هر کلمه ای بنویسی حتی بنویسی flower lgbt هم برات تو گوگل بزنی مطلب  میاره
بی تی اس یا هر سلب دیگه ای اصلا کاری به این ندارم ولی دلیل اصلی موفقیتشون اینه که به جای اینکه سرشونو تو بقیه فروکنن مثل تو و امثال تو دنبال کار خودشون بودن
اینکه یه سری چرند تو نت خوندی که حتی نمی دونی چین و انقدر خودتو عقل کل می دونی برات متاسفم
یکی از دلایل اینکه هیچ کس حوصله ی حرف زدن و حتی نزدیک شدن بهت و مدیریت هم تاییدت نکردم (دلیل من ) همین پیش داوری و ذهن بسته ت بود و دلیل همیشه تنها بودنت هم همین جبهه گیری های مزخرفت
ولی خوب بلد بودی پاچه خواری کنی
هنوز پیامات هس که میومدی پ.خ می زدی تو رو خدا بذارین نویسنده شم
با این کارات فقط می خوای جلب توجه کنی و فکر کردی من نمیدونم تو یه بچه لوسی منزوی ای که همیشه توی نت می چرخی و مغزتو با یه مشت اشغال پر کردی و فکر می کنی عقل کلی تا هر کی هم نزدیکت میشه میخوای پاچه شو بگیری و بهش بگی اره من از تو بهترم؟
۷۰ درصد مطالب تو نت مزخرف محضن و ادمایی مثل تو اون رو مزخرف تر هم کردن
الان قرن ۲۱ هستیم اگه تو قرن عهد قارقارک زندگی می کنی که نمی تونی تغییرو قبول کنی برو تمام شبکه های اجتماعی تو آنیستال کن چون توی این دنیا باید بتونی از عقلت استفاده کنی که متاسفانه تو نمی تونی چون نداری ش!
باید بدونی ارایش و گریم چیزیه که الان همه سلبریتیا حتی توی ایران چه مرد و زن انجام میدن
چون فقط کار گروهی شون خوبه و قدرت این کارو دارن یه عده بهشون برچسب می زنن وگرنه هیچ جا نگفتن گرایششون چیه و ما از زندگی خصوصی شون چیزی نمی دونیم
حالا هم دهن تو ببند و برو بشین کارتونتو ببین چون مطمئنم حتی نصف حرفهای منم نفهمیدی

تموم شد؟
خیلی تاثیرگزار بود
(24-11-2021، 19:42)Armadon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 19:40)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوتا موضوع ناشناس داریم
یکی ش حرفتو ناشناس بگو هست که بچه ها به یه مخاطب حرفشونو می زنن بدون اینکه اون بدونه
مورد دوم لینک حرفتو ناشناس بزنه که میذارن بقیه می فرستن و جوابشو اونجا میذارن

همین که تو امضا بعضی ها دیده میشه ؟

بله
(24-11-2021، 19:11)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(21-11-2021، 11:37)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

@"دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
☪爪尺.山丨几几乇尺☪ "

سلام و وقت بخیر شما کاربران گرامی ، من ناشناسم مدت هاست پرنده پر نمیزنه و من  Bf1 ناشناس تک تک شماها روزگاری حتی اگر شده یک ناشناس ولی چیزهای قشنگی نوشته بودم ، میخاهم دِینی بر گردنتان نماند ، اهای کاربرای خوب انجمن val [ علکی مثلا خیلی خوبین udo ] از شما میخواهم ناشناسم برایم ناشناس بنویسید ، اگ اینکارو نکنید شمارا تا قیامت حلال نخواهم کرد [ 25r30 چ خوب شد ]ولی کاربران خوب و بادب و با نزاکت  با تربیت و متشخص باشید و چیزهای خوب بنویسید جوری ک ادم قوت قلب بگیرد ن افسرده ، و لطفا چرت و پرت تحویلم ندین Bb8  Cool مچکر و خدا نگهدار شما :}
یا حسین چقدر نوشتی

(24-11-2021، 18:59)Armadon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا نمیشه لینک گذاشت ؟

مگه میشه نشه/: کپی میکنی میای میذاری
ی لحظه سر رفتگی بود ^^
کجا بودی تو بچه
مجلس عذا گرفتم واست فک کردم کرونا گرفتی بابای کردی ^^
(24-11-2021، 19:03)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-11-2021، 19:16)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ن داش کجا بھتر از حوزہ؟
والا شرایط بدجور اذیتم کرد
و خوب میدونی
کلا امسال سال بدی بود
و خوب نشد خوب درس بخونم و آخوند بدون علم و بی اخلاق بہ چ درد جامعہ میخورہ؟
کاش میشد زندگی رو جلو انداخت
منظورت از شرایط و اینا چیه دا؟ راهتو ادامه بده دایی
امیدواریم لااقل عین این آخوندایی که تا سه میلیون واریز نکنی نمیان سر منبر نشی (((:
البته با شناختی که ازت دارم میدونم اینکاره نیستی

(23-11-2021، 14:46)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو شاد /:
پیامشو اگه گزارش بزنی کلا بن میشه v:

واقعاااا؟
زدم خب <:
(24-11-2021، 19:42)Armadon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 19:40)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوتا موضوع ناشناس داریم
یکی ش حرفتو ناشناس بگو هست که بچه ها به یه مخاطب حرفشونو می زنن بدون اینکه اون بدونه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net
داداش بیا تو این لینک اسمت و یه پسوورد بزار پسوورد یادت باشه
بعد چالش رو بزن برو اون بالا وقتی چالشو زدی لینک صفحشو کپی کن یا اون پایین زده کپی کردن لینک
لینشکو بزن دم در امضات یارو میاد ناشناس برات مینویسه تو با پسوورد میری تولینک خودت ناشناسشو میخونی تو پاتیک "جواب حرف ناشناس" بهش جواب میدی
(24-11-2021، 19:45)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

بله

اهان
بسیار متشکر از شما سنیوریتا

(24-11-2021، 19:47)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net
داداش بیا تو این لینک اسمت و یه پسوورد بزار پسوورد یادت باشه
بعد چالش رو بزن برو اون بالا وقتی چالشو زدی لینک صفحشو کپی کن یا اون پایین زده کپی کردن لینک
لینشکو بزن دم در امضات یارو میاد ناشناس برات مینویسه تو با پسوورد میری تولینک خودت ناشناسشو میخونی تو پاتیک "جواب حرف ناشناس" بهش جواب میدی

متوجه شدم
متشکر
(24-11-2021، 0:05)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آواتو عوض کردی یا من عینکم باز کثیفهD:؟

خیلی بی رنگ و رو شده بودم خواهررر گفتم یه دستی به سر و روش بکشم :دی 

[ -> ]
دوتا موضوع ناشناس داریم

عزیزدل من چطوره؟ 
(24-11-2021، 19:50)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 0:05)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

[ -> ]
دوتا موضوع ناشناس داریم

عزیزدل من چطوره؟ 
خوبم قشنگم
نفس من چطوره؟ *-*
(24-11-2021، 18:40)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-11-2021، 22:27)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خیلی چیزی

خیلی چی گل
جذاب ؟
دوسداشتی؟
تو دل برو32
#بسوز

پنیر بی خاصیتی
(24-11-2021، 19:50)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

[ -> ]
دوتا موضوع ناشناس داریم

عزیزدل من چطوره؟ 

اوووو:>
براوو خواهر
من بیشتر از شماها منتظرم ک یه دستی ب سرو روی پروفایلتون بکشید عادیه:>؟