انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-11-2021، 19:47)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 19:03)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منظورت از شرایط و اینا چیه دا؟ راهتو ادامه بده دایی
امیدواریم لااقل عین این آخوندایی که تا سه میلیون واریز نکنی نمیان سر منبر نشی  (((:
البته با شناختی که ازت دارم میدونم اینکاره نیستی

پیامشو اگه گزارش بزنی کلا بن میشه v:

واقعاااا؟
زدم خب <:
آره عجیجم v:

چخبرا دختر ؟ حالت خوبه ؟ بی خبریم ازت (((:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16377738009954
ناشناس جدید انتقاد پیشنهاد فحش هرچی خواستید بگید
(24-11-2021، 20:02)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 20:00)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عکس تو دیدم منم که عکسمو برات فرستادم یادته؟ D:

یادم افتاد اعصابم خورد شد -_-
چرا نمیفرستی؟

بخدا ندارم ):
(24-11-2021، 20:06)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 20:02)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا نمیفرستی؟

بخدا ندارم ):

نخیر الکی می‌گی می‌ترسی چشمت بزنیم )):
(24-11-2021، 20:05)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 19:53)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوووو:>
براوو خواهر
من بیشتر از شماها منتظرم ک یه دستی ب سرو روی پروفایلتون بکشید عادیه:>؟

جدی؟ ذووووق *_* اگه زودتر می‌دونستم که همه‌ش جارو به دست بودم 

(24-11-2021، 19:57)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میدونی این اولین نفر نیست تازه Telegh_01  من روم نمیشه برم پی وی همکلاسیااام -_-

هققق. اشکال نداره. به هرحال نوجوونیه و بلوغ و هورمون و این داستانا. پیش میاد. :دی

فاطمههه میبینی خاله نسیم اومده؟ **

(24-11-2021، 19:57)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من بیشتر عشقمممم
دلم برات یه ذره شده بود
چه خبر؟
چیکارا می کنی؟
درس می خونی؟

آره عزیزدلم، همون درس بود و یه سری چیزای دیگه. بیشتر درس ولی. 

تو چیکارا میکنی خانم دکتر؟ *_*
خاله نسیم D:
بیا خاله نسیم درستت می کنه پی وی همه بری D:

+
منم بد نیستم مثل همیشه م
تل نیستی؟
(24-11-2021، 20:05)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 19:26)Armadon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فعال شدن بعضی امکانات اینجا ربطی به تعداد ارسال یا سپاس ها داره ؟
نه برادر 
من احتمال میدم یحای کارو اشتباه رفتی 
(24-11-2021، 19:34)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میدونی دا تقدیر بد رقم زد
اما آرہ تہ قلبم ھرچقد با خودم بالا پایین میکنم میگہ بمون تو نمونی کی بمونہ؟ وظیفم اینہ و خوب بخاطر عشقم ب این کار نمتونم جدا شم ازش
داش خجالت بکش این چہ حرفیہ میزنی؟ مگ امام حسین (ع)  کشکہ کہ بفروشمش؟ مگ امام حسین (ع) واسہ اینکہ من شدم شیعہ اش ازم پول گرفت؟ مگ ناموس امام حسین کتک خورد و بہ اسارت رفت اونم واس من و تو ازمون دستمزد خواست؟ این چہ حرفیہ میزنی داش؟ من وظیفمہ و تکلیفمہ بعد واسش پول بگیرم؟ داش کار ما عشقیہ پول کجا بود ما حسابمون با خود امام حسینہ
چخبرا داش؟ خبر نمیگیری
احسنت بر تو برار
واس همیناس دوستت داریم دیگه v:

والا حاجی یکب نیس خبر مارو بگیره ...

تو دوست دارمہ برار =)
خاک پاتیم داش

خودم خبرتو میگیرم عزیزم
درسا چطورہ؟
خانوادہ خوبن؟

آره خب<:
اووو من نزدیک یکی دو ماه پیش اومده بود باهاش حرف زدم

(24-11-2021، 20:06)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 19:47)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واقعاااا؟
زدم خب <:
آره عجیجم v:

درس
درس
درس
درس
درس
درس
درس
درس
درس
درس
درس
درس
درس
(24-11-2021، 20:08)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 20:06)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بخدا ندارم ):

نخیر الکی می‌گی می‌ترسی چشمت بزنیم )):

نه که زیباییم شهره افاقه -_-
ما که مثل شما جنگل وحشی نریختیم تو چشمامون مردمو مست و مدهوش کنیم قشنگم ):
[ -> ]
[ -> ]
چرا نمیفرستی؟

بخدا ندارم ):

قلبم را شکستیییی
(24-11-2021، 20:08)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 20:05)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه برادر 
من احتمال میدم یحای کارو اشتباه رفتی 
احسنت بر تو برار
واس همیناس دوستت داریم دیگه v:

والا حاجی یکب نیس خبر مارو بگیره ...

تو دوست دارمہ برار =)
خاک پاتیم داش

خودم خبرتو میگیرم عزیزم
درسا چطورہ؟
خانوادہ خوبن؟
بجای تو باید بگی تره یا تو ره v:
قربونت

دمت جیز
درسا هم خوبن دا سلام میرسونن
امروز دبیر عربیمون بم گفت دندوناتو میشکونم دیه رو هم میدم :/ تازه بم گفت از پنجره هم میندازمت پایین D:

(24-11-2021، 20:08)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

آره خب<:
اووو من نزدیک یکی دو ماه پیش اومده بود باهاش حرف زدم

(24-11-2021، 20:06)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره عجیجم v:

درس
درس
درس
درس
درس
درس
درس
درس
درس