انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(24-11-2021، 20:08)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
+
منم بد نیستم مثل همیشه م
تل نیستی؟

سیم کارتم شکسته ): (ایندفعه مثل اون قضیه دیلیت اکانتِ اینستا نیست. واقعاً شکسته. Telegh_01 Telegh_01 )

باید برم یه دونه نوشو بگیرم ولی هی پشت گوش می‌ندازم. فعلاً با یه خط الکی پلکی تله رو دارم. آیدیشو پ.خ می‌دم بهت. ._.
(24-11-2021، 20:09)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 20:06)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بخدا ندارم ):

قلبم را شکستیییی

بیا چسب بزنم خوب شه
فاطمه شیر خاله نسیمو حلالت نمی کنم اگه نری یوتیوب ام وی لونا وان اسو نبینی-_-

پسرم باید این باشه اون باشه <:
(24-11-2021، 20:13)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

باید خانومشم دوس داشته باشه مگه نه ؟
(24-11-2021، 20:13)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 20:09)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قلبم را شکستیییی

بیا چسب بزنم خوب شه
فاطمه شیر خاله نسیمو حلالت نمی کنم اگه نری یوتیوب ام وی لونا وان اسو نبینی-_-

نمیخوام
یوتیوبم باز نمیشه(:::

(24-11-2021، 20:13)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 20:13)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

باید خانومشم دوس داشته باشه مگه نه ؟

نههههههه
(24-11-2021، 20:13)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 20:08)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
+
منم بد نیستم مثل همیشه م
تل نیستی؟

سیم کارتم شکسته ): (ایندفعه مثل اون قضیه دیلیت اکانتِ اینستا نیست. واقعاً شکسته. Telegh_01 Telegh_01 )

باید برم یه دونه نوشو بگیرم ولی هی پشت گوش می‌ندازم. فعلاً با یه خط الکی پلکی تله رو دارم. آیدیشو پ.خ می‌دم بهت. ._.

اره حتما بفرس برام دلم یه ریزه شده برات
(24-11-2021، 20:09)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه که زیباییم شهره افاقه -_-
ما که مثل شما جنگل وحشی نریختیم تو چشمامون مردمو مست و مدهوش کنیم قشنگم ):

بله. زیباییت شهره آفاقه و زکات زیبایی هم نشر آن است. بدو. D: 
ما از دار دنیا یه چشمامون قشنگه شما چی که همه چیت قشنگه؟ 
(24-11-2021، 20:10)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 20:08)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو دوست دارمہ برار =)
خاک پاتیم داش

خودم خبرتو میگیرم عزیزم
درسا چطورہ؟
خانوادہ خوبن؟
بجای تو باید بگی تره یا تو ره v:
قربونت

دمت جیز
درسا هم خوبن دا سلام میرسونن
امروز دبیر عربیمون بم گفت دندوناتو میشکونم دیه رو هم میدم :/ تازه بم گفت از پنجره هم میندازمت پایین D:

(24-11-2021، 20:08)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

آره خب<:
اووو من نزدیک یکی دو ماه پیش اومده بود باهاش حرف زدم

درس
درس
درس
درس
درس
درس
درس
درس
درس
درس
درس
درس
درس

اصن اصلش همینه ! دخترررر باید زررررنگ باشه
اینجوری باشع
اونجوری باشه v:

فدایی داریییییی حسام
:heart:
آخ چقد دلم برا مدرسہ تنگ شدہ
چہ کارا ک نکردیم داش
خدا مارو ببخشہ
اوہ اوہ اوہ دبیر عربی اینقد باحالن لامصب
حالا عربی چیا یادتون میدن؟
(24-11-2021، 20:16)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 20:09)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه که زیباییم شهره افاقه -_-
ما که مثل شما جنگل وحشی نریختیم تو چشمامون مردمو مست و مدهوش کنیم قشنگم ):

بله. زیباییت شهره آفاقه و زکات زیبایی هم نشر آن است. بدو. D: 
ما از دار دنیا یه چشمامون قشنگه شما چی که همه چیت قشنگه؟ 

اون زکات دانشه که نشر اونه
زیبایی باید تو اندرونی بمونه D:
باشه باشه میذارم یه چند لحظه صبر کن اپلودش کنم

دیدی اومدم یه شهرو بهم ریختم؟
گ.ا چند صفحه ای بهم مدیونه
(24-11-2021، 20:17)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-11-2021، 20:10)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بجای تو باید بگی تره یا تو ره v:
قربونت

دمت جیز
درسا هم خوبن دا سلام میرسونن
امروز دبیر عربیمون بم گفت دندوناتو میشکونم دیه رو هم میدم :/ تازه بم گفت از پنجره هم میندازمت پایین D:

اصن اصلش همینه ! دخترررر باید زررررنگ باشه
اینجوری باشع
اونجوری باشه v:

فدایی داریییییی حسام
Heart
آخ چقد دلم برا مدرسہ تنگ شدہ
چہ کارا ک نکردیم داش
خدا مارو ببخشہ
اوہ اوہ اوہ دبیر عربی اینقد باحالن لامصب
حالا عربی چیا یادتون میدن؟
آره دا
حال میده