انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(25-11-2021، 23:55)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
quote]

دقیقا(:

قول بده تعداد ارسالاتو همین طوری نگه داری خیلی خوبه
(26-11-2021، 0:01)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-11-2021، 23:59)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عن خاصی نیست ،شبیه خودمه
فقط موهاش کوتاهِ

قدش چی؟بلنده؟

یه درخته برای خودش
(26-11-2021، 0:01)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-11-2021، 23:58)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قلبم شیکست p336
رفتی کیت کت کی شدی بی وفا؟
شاعر می فرماید:
کیت کتا ما به ناز تو جوانی داده ایم
دگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟
بیا بیا
گلبت نشکنه
خیلی یهویی شد
سریع اومد خواستگاری منم از جایی که لباس عروس دوست دارم گفتم اره
اما من تا اخر عمر دلم پیشِ توئه(*:

نه دیگه تو منو به یه اسمارتیز فروختی
من برات کیت کت بودم اما تو اسمارتیز دوست داشتیcry girl
(26-11-2021، 0:02)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-11-2021، 0:01)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیا بیا
گلبت نشکنه
خیلی یهویی شد
سریع اومد خواستگاری منم از جایی که لباس عروس دوست دارم گفتم اره
اما من تا اخر عمر دلم پیشِ توئه(*:

من براش تتلو بودم اما اون مهراد جم دوست داشت
(26-11-2021، 0:03)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-11-2021، 0:02)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من براش تتلو بودم اما اون مهراد جم دوست داشت

ولی من هیچ کدومو دوست ندارم
بی تی اس دوست داشت قبول می کردم ):
[ -> ]
(26-11-2021، 0:01)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
قدش چی؟بلنده؟

یه درخته برای خودش

خب پس قبوله Smile
(25-11-2021، 23:46)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-11-2021، 23:43)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نهههه با اخلاقت:>
خیلی گوگویه :>
حواسم هست عکسمو سپاس نزدیااا)):

اخلاقمو فکر نکنم زیاد بدونی چطوریه ولی خب اینو به عنوان یه تعریف در نظر می گیرم مرسی^^
ندیدم حتما الان میرم
راستی مگه ۲۵ ساله ها چطورین؟

نه منظورم مهربونیاته:>
تو خانواده ما همه زود بالغ و عاقل میشن(:
تنها کسی ک مثل من بیشتر بچگی میکنه فقط دختر داییمه همه بزرگ شدن تازه فاصله سنیامونم یکی دو ساله ها بخاطر همین باورم نمیشه:>
مرسییی
(26-11-2021، 0:01)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-11-2021، 23:55)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
quote]

دقیقا(:

قول بده تعداد ارسالاتو همین طوری نگه داری خیلی خوبه

عه۹۹۹تاس(: ندیده بودم
چشم
[ -> ]
(25-11-2021، 23:41)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یه داداش دارم ۲۶ سالشه
میخوایش؟

خوشگله داداشت؟

(25-11-2021، 23:19)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ہمہ اون سنیو میگن ک دوسش دارن

دقیقا(:
من کی دلوغ گفتم ک بار دومم باشه تینا خانومممم
خبری نی تو کانال کراش؟ Telegh_01
(26-11-2021، 0:06)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-11-2021، 23:46)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اخلاقمو فکر نکنم زیاد بدونی چطوریه ولی خب اینو به عنوان یه تعریف در نظر می گیرم مرسی^^
ندیدم حتما الان میرم
راستی مگه ۲۵ ساله ها چطورین؟

نه منظورم مهربونیاته:>
تو خانواده ما همه زود بالغ و عاقل میشن(:
تنها کسی ک مثل من بیشتر بچگی میکنه فقط دختر داییمه همه بزرگ شدن تازه فاصله سنیامونم یکی دو ساله ها بخاطر همین باورم نمیشه:>
مرسییی

اخه واقعا به نظرم ربطی به سن نداره
هرکسی می تونه مهربون باشه حتی در عین جدی بودن
یعنی مهربون بودن جز بلوغ و عاقل شدن نیست؟