انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

میشه بگی کوجایی؟|:
(26-11-2021، 21:04)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-11-2021، 20:57)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره هیونجین همه چی داره ویژوال رقصش عالی نقاشیش رو هم که دیدی
ولی از کجا دیدی اخبارشو دنبال میکنی؟
همشون با استعدادن

اره همه شونو می شناسم
اره اخبارشونو دنبال می کنم برنامه هاشونو می بینم
گروه های زیادی هستن که دنبال می کنم
فوق العاده ن*-*
تلگرام و اینستاگرام
گاهی هم یه سر توییتر می زنم
البته توییتر خیلی نمیرم چون خیلی کار دارم ولی گاهی میرم

واو پس تو از منم فعال تری
دنبال اینم همه نقاشی‌هاشو جمع کنم (:
کدوم گروه‌ها خیلی دوس دارم بدونم
توییتر رو باید نصب کنم ولی میگه تو کشور شما نمیشه
اسپاتیفای رو هم دارم ولی اکانتش درست نمیشه نمیزاره
(26-11-2021، 21:06)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-11-2021، 21:04)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره همه شونو می شناسم
اره اخبارشونو دنبال می کنم برنامه هاشونو می بینم
گروه های زیادی هستن که دنبال می کنم
فوق العاده ن*-*
تلگرام و اینستاگرام
گاهی هم یه سر توییتر می زنم
البته توییتر خیلی نمیرم چون خیلی کار دارم ولی گاهی میرم

من خیلی وقته کیپاپرم تقریبا ۶ سال هست
توییتر رو از که من اپ قدیمی شو از یه کانال برداشتم بعد اپدیتش کردم
اسپاتیفای هم داشتم اما تموم شد دیگه نخریدم ولی اگه بخوای می تونم بهت بگم از کجا خریدم
طریقه نصبش هم windscribe نصب کن صبر کن الان برات می فرستم بری تلگرام ببینی چطوریه
یه کانال هم دارم تو تل فقط پیامای بابل استری کیدزو میذاره
اونم برات می فرستم
(26-11-2021، 21:10)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-11-2021، 21:06)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من خیلی وقته کیپاپرم تقریبا ۶ سال هست
توییتر رو از که من اپ قدیمی شو از یه کانال برداشتم بعد اپدیتش کردم
اسپاتیفای هم داشتم اما تموم شد دیگه نخریدم ولی اگه بخوای می تونم بهت بگم از کجا خریدم
طریقه نصبش هم windscribe نصب کن صبر کن الان برات می فرستم بری تلگرام ببینی چطوریه
یه کانال هم دارم تو تل فقط پیامای بابل استری کیدزو میذاره
اونم برات می فرستم
اوهو پس سابقه داری (:
من یه سالی میشه
اخه واسه من نصب نمیشه
اکانت اسپاتیفای نمیزاره بسازم
با گوشی قدیمی‌م تونسته بودم ولی این یکی نمیشه نمیدونم چرا
باشه مرسی
بابل‌شون رو دارم ^^
(26-11-2021، 13:40)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-11-2021، 12:45)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرااااا نمیشه بیشتر از سه تا رای دااااااد :/

نمیدونم
مگه به کیا دادی (:

"
اگه ویدیو هم بهش اضافه شه خیلی بهتر میشه (:

ت قسمت اهنگا مونده بودم :/ اخه از بین butter, PTD, dynamite, life goes on کدومو باید انتخاب کنم -«-
(26-11-2021، 21:16)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-11-2021، 13:40)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیدونم
مگه به کیا دادی (:

"

ت قسمت اهنگا مونده بودم :/ اخه از بین butter, PTD, dynamite, life goes on کدومو باید انتخاب کنم -«-

داینامیت و باتر
ولی واسه داینامیت خیلی جایزه بردن نوبته باتر و ptd
(26-11-2021، 21:16)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
نمیدونم
مگه به کیا دادی (:

"

حالا من تو رای گیریا همیشه دلم میخواد یه عالمه رای بدم ولی نمیشه._.

اهان راستی بین اونا تی اکس تی هم هس
از قبل دبیو می شناختمشون ولی فن نبودم بعدا موا شدم^^
اره خیلی وقته اون موقع که عضو شدم انجمن بخش کیپاپ و کیدراما نداشت که جدا باشه بعدا اون زیرمجموعه اضافه شد تعدادمون کم بود اما درخواست دادیم چون موضوعاتش زیاد شده بودن و طرفدار خیلی داشت
(26-11-2021، 21:25)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
DarkLight
اره خیلی وقته اون موقع که عضو شدم انجمن بخش کیپاپ و کیدراما نداشت که جدا باشه بعدا اون زیرمجموعه اضافه شد تعدادمون کم بود اما درخواست دادیم چون موضوعاتش زیاد شده بودن و طرفدار خیلی داشت

اره من طرفدارشونم خیلی پسرای کیوتین
انهایپنم دنبال میکردم ‌ولی اهنگاشون این کامبک به دلم ننشست نمیدونم چرا
ولی کامبک تی بای تی محشر بود
او پس فسیلی تو(:
(26-11-2021، 21:32)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-11-2021، 21:25)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اره من طرفدارشونم خیلی پسرای کیوتین
انهایپنم دنبال میکردم ‌ولی اهنگاشون این کامبک به دلم ننشست نمیدونم چرا
ولی کامبک تی بای تی محشر بود
او پس فسیلی تو(:

به قول سوبین توماروتودورو D:
فوق العاده ن خیلی کامبکشون خوب بود
منم همه اهنگاشونو دوست ندارم ولی دبیوشون و اون کامبک دومشون خیلی خوب بود
اره نسبتا
مدیر گ.ا بودم دیگه فکر کنم یادت باشه اسمم آنیل بود
(26-11-2021، 16:23)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-11-2021، 19:51)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینو علوش الامیر خوند(=

برا این غش کن از بس قشنگه(((=

چنین هنرایی هم داره  Confused  Undecided  Rolleyes عالییی

خیلی قشنگه Blush
ولی چرا غش نکردم؟

(25-11-2021، 9:44)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من بزرگ ترم. Cool

یا خود خدا  Sad خجالت بکش بچه Undecided

چشم
خجالتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
بس بود؟