انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(26-11-2021، 21:36)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-11-2021، 21:32)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره من طرفدارشونم خیلی پسرای کیوتین
انهایپنم دنبال میکردم ‌ولی اهنگاشون این کامبک به دلم ننشست نمیدونم چرا
ولی کامبک تی بای تی محشر بود
او پس فسیلی تو(:

به قول سوبین توماروتودورو D:
فوق العاده ن خیلی کامبکشون خوب بود
منم همه اهنگاشونو دوست ندارم ولی دبیوشون و اون کامبک دومشون خیلی خوب بود
اره نسبتا
مدیر گ.ا بودم دیگه فکر کنم یادت باشه اسمم آنیل بود
سوبین خیلی بامزه‌ست
اره خیلی خیلی لاور لوزر خیلی اعتیاد اوره
اره موافقم
یادم نیست (:
چند سالته بابا بزرگ
(26-11-2021، 21:25)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-11-2021، 21:16)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ت قسمت اهنگا مونده بودم :/ اخه از بین butter, PTD, dynamite, life goes on کدومو باید انتخاب کنم -«-

داینامیت و باتر
ولی واسه داینامیت خیلی جایزه بردن نوبته باتر و ptd

عا هیونگ من ب life goes on رای دادم اون یکی هم یادم نیست D:

(26-11-2021، 21:25)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-11-2021، 21:16)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ت قسمت اهنگا مونده بودم :/ اخه از بین butter, PTD, dynamite, life goes on کدومو باید انتخاب کنم -«-
حالا من تو رای گیریا همیشه دلم میخواد یه عالمه رای بدم ولی نمیشه._.

اهان راستی بین اونا تی اکس تی هم هس
از قبل دبیو می شناختمشون ولی فن نبودم بعدا موا شدم^^
اره خیلی وقته اون موقع که عضو شدم انجمن بخش کیپاپ و کیدراما نداشت که جدا باشه بعدا اون زیرمجموعه اضافه شد تعدادمون کم بود اما درخواست دادیم چون موضوعاتش زیاد شده بودن و طرفدار خیلی داشت

وای دقیقاااا
(26-11-2021، 22:10)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-11-2021، 21:25)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
داینامیت و باتر
ولی واسه داینامیت خیلی جایزه بردن نوبته باتر و ptd

عا هیونگ من ب life goes on رای دادم اون یکی هم یادم نیست D:
خب سلیقه ها فرق داره
راستش من بخاطر اسکیز رای دادم بعدم بی تی اس رو دیدم به اونم رای دادم
(26-11-2021، 15:48)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-11-2021، 15:26)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پس بدووو بیا بپر بغلممم زوددد گفتگو آزاد | نسخه 463 156 

وی حسود میشود(':

بغل من همیشه به روی جیگرطلاهایی مثل تو بازه. خودت هی ناز می‌کنی نمیای. ):

(26-11-2021، 17:25)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
در مقابل ذره ای از شما وجوو ما هیچه جذابممم^^

تو دریایی و من قطره  14k

(26-11-2021، 21:05)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

میشه بگی کوجایی|:؟

هیچ‌جا ._.
ببخشید ._.
دعوام نکن ._.
(26-11-2021، 21:52)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-11-2021، 16:23)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چنین هنرایی هم داره  Confused  Undecided  Rolleyes عالییی

خیلی قشنگه Blush
ولی چرا غش نکردم؟

یا خود خدا  Sad خجالت بکش بچه Undecided

چشم
خجالتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
بس بود؟

روشن
نوچ ، کمه خیلیم کم
(26-11-2021، 22:00)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سوبین خیلی بامزه‌ست
اره خیلی خیلی لاور لوزر خیلی اعتیاد اوره
اره موافقم
یادم نیست (:
چند سالته بابا بزرگ

اره واقعا خیلی خیلی
اشکال نداره عزیزم
۵ سال البته توی دهگانش یه دو هم داره که زیاد مهم نیست D:  
(I'M FOIVE)  D:

(26-11-2021، 22:59)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-11-2021، 15:48)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وی حسود میشود(':

کیت کت چرا چنین جذابی که همه عاشقتن؟ ):

بغل من همیشه به روی جیگرطلاهایی مثل تو بازه. خودت هی ناز می‌کنی نمیای. ):

ای خیانت کار ):

(26-11-2021، 17:25)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
در مقابل ذره ای از شما وجود ما هیچه جذابممم^^

تو دریایی و من قطره  14k

اما می بینم یه دریای دیگه پیدا کردی -_-

(26-11-2021، 21:05)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
میشه بگی کوجایی|:؟

ا شقایقم *-*
قشنگمممم
کجا بودی؟ *-*

هیچ‌جا ._.
ببخشید ._.
دعوام نکن ._.

بگو پیش من بودی D:

مجمع الخائنینو ببین -_-
مچ همه تونو گرفتم خیانتکارا -_-
(27-11-2021، 5:29)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-11-2021، 21:52)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چشم
خجالتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
بس بود؟

روشن
نوچ ، کمه خیلیم کم
کمه قاطیش کن زیاد شه. =/
(27-11-2021، 9:20)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-11-2021، 5:29)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
روشن
نوچ ، کمه خیلیم کم
کمه قاطیش کن زیاد شه. =/
:|||
ناظما چقد ترسناکن(:::
(27-11-2021، 11:45)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ناظما چقد ترسناکن(:::

خانومم ندو...خانومم اين چ وضع مقنعه است؟...خانومم چرا ناخونات بلنده..-_-