انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(28-11-2021، 7:14)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-11-2021، 7:10)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
وای قلبم((((:
من مثه قبل زیاد نمیام
خوبی آجی؟(:
دلمون ب طرز وحشتناکی تنگتونه (:
[color=#cc33منم66]
منم گاهی میام سر می زنم
اره عزیزدلم خوبم تو خوبی؟
من بیشتر قشنگم
صبر کن ای دی بدم بهت[/color]

دعوا نکنو مرض|:
واتساپ تلگرام اینستااااا هیچ‌جا نیستیییییی
می‌کشمت نگرانت ششدم

این اهوی فراری همینه
من مدتها می شناسمش بزن لهش کن حقشه
منم یه مدت ازش بی خبر بودم -_-
من والا تا چهار صبح خوب بودم
ساعت شیش وضعیتم قرمز شدTelegh_34با این وضع سرکارم باید برم

این صنم باید ادب بشه-_-
(27-11-2021، 22:42)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-11-2021، 22:40)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ای بابا

اگه جون منو الکی قسم بخوری میکشمت udo

جون توو
(28-11-2021، 0:20)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-11-2021، 23:53)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره خیلی بلندن(:
سوبین؟
بنگ چان هم هم سن تویه
هونینگ کای و تهیون هم همسن منن

من متولد ۹۶ م اون ۹۷ ئه
من همسن جیهیو توایسم تولدم باهاش دو روز فرق داره
ولی تقریبا همسنیم با بنگچان و کوکی و بم بم و لیسا و...
من02
خودت حساب کن دیگه :/
مکنه توایس چند سالشه
میترسم چان با توایس ایتزی یا نیزی یو یا این گروه جدیده ازدواج کنه :/

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://s4.uupload.ir/files/screenshot_۲۰۲۱۱۱۲۱-۱۷۲۳۲۱_v_live_qffo.jpg
اینو یادم رفته بود

همتونو دوست دارم مواظب خودتون باشین (:
(27-11-2021، 22:28)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-11-2021، 17:58)sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی کیوته با اون قدششش*-*
نه توی دهگانش دو داره که میشه ۲۵ ._.

اره تی بای تی همشون قد بلندن
بعدش مردم میگن شرقیا قد کوتاهن:/
میدونم بابابزرگ (:

(27-11-2021، 18:57)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دقیقاااا

من چان رو میخوااااام crying

یکی هم جیم رو ب من بده) :

(27-11-2021، 22:47)Armadon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

زودتر میگفتید
فروختم رفت همرو kaffe2

کی چی کجا چیکار .-.
(27-11-2021، 12:38)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-11-2021، 12:33)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ن

واقعا؟
بقیه جاها ندارن؟
کمه یه چیزی عین ماست ولی خب مدت زمان درست شدنش حدودا ۶ ماهه. شیر گوسفند یا گاو رو تو پوست بز یا گوسفند میریزن و بعد شیش ماه هر شب پوست رو با دوغ خیس میکنن و بعد ۶ ماه میشه کمه.

جالبه
باید اسم دیگه ایی داشته باشه ن ؟ انگار واسم اشناس
معروف بیشتر کجاهاس؟

(27-11-2021، 16:59)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-11-2021، 22:59)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بغل من همیشه به روی جیگرطلاهایی مثل تو بازه. خودت هی ناز می‌کنی نمیای. ):

من گلط بکنم نیام@_@

(25-11-2021، 9:21)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گفتگو آزاد | نسخه 463 162

:[ اخیی
چندمی؟
مگ کجاشو مشکل داشتی؟

نهم
کجاشو مشکل ندارم(":::
کلا از پایه مشکله
هنوز سر ماضی مضارع گیرم(((("::

عزیزم ^^ تو بودی پ
عربی الا خدایی خوب یاد میده تاحالا تجربه کردی ؟

(27-11-2021، 22:17)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-11-2021، 16:23)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چنین هنرایی هم داره  Confused  Undecided  Rolleyes عالییی

خیلی قشنگه Blush
ولی چرا غش نکردم؟

یا خود خدا  Sad خجالت بکش بچه Undecided

حتما مشکل داشتی ک غش نکردی:/

(27-11-2021، 22:11)_ƇRAƵƳ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

لو لو ها:/

دالی

چطوری تو دختر؟
از این ورااااا

بی ادب ادم با بزرگترش اینجوری حرف میزنه؟ :| تعظیم کن بینم :|
(28-11-2021، 13:48)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(27-11-2021، 12:38)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واقعا؟
بقیه جاها ندارن؟
کمه یه چیزی عین ماست ولی خب مدت زمان درست شدنش حدودا ۶ ماهه. شیر گوسفند یا گاو رو تو پوست بز یا گوسفند میریزن و بعد شیش ماه هر شب پوست رو با دوغ خیس میکنن و بعد ۶ ماه میشه کمه.

جالبه
معروف بیشتر کجاهاس؟

(27-11-2021، 16:59)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من گلط بکنم نیام@_@

نهم
کجاشو مشکل ندارم(":::
کلا از پایه مشکله
هنوز سر ماضی مضارع گیرم(((("::

عزیزم ^^ تو بودی پ

(27-11-2021، 22:17)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حتما مشکل داشتی ک غش نکردی:/

چطوری تو دختر؟
از این ورااااا

معروف خراسانه

رفیقت محروم شده چه حسی داری؟
(28-11-2021، 17:41)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-11-2021، 13:48)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جالبه
معروف بیشتر کجاهاس؟

عزیزم ^^ تو بودی پ

معروف خراسانه

اها
جالبه :}
مچکر پسر جان **

سلام ببخشید این سیستم چطوریه به نظرت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-۲۰۲۱۱۱۲۸-۱۹۵۹۳۲-Divar.jpg
از usb3 هم پشتیبانی میکنه.