انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(01-12-2021، 18:08)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-12-2021، 13:42)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بابا خوشم نمیاد ولش
اها
از مرتضی مودب پور خوندم کارش یکه واقعا

برترایی ک خوندی رو یادت نی؟

اره خیلی وقته ک پره ، چون میدونم کسی بم پیام نمیده خودمو با خالی کردنش خسته نمیکنم ^^

خب من دوستش داشتم...و خب يكي علاقه داره نبايد ايتطوري بگي كه..
منم دوستش دارم

(01-12-2021، 15:20)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حوصله ندارم بگم چرا و چقدر مهمه
پ چر اصرار داري اين درسته._.
چون درسته.
غلط نیست

(01-12-2021، 13:42)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-12-2021، 11:13)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Telegh_01همه خوشگلن تا زيبايي در نظر تو چي بايد باشه

._.نخونديو ميگي؟كار اشتباهيه قضاوتا
م.مودب پور...ببين برو سايت يك رمان و اسكين 98 رو بگرد._.
چون رمان زياد خوندم من اكثر رمان هاي فانتزي رو هم همچنين ولي يه سه ماهه هيچ رماني نخوندم چز اخرين اواتار
من بيشتر مانهوا ميخونم
بابا خوشم نمیاد ولش
اها

(01-12-2021، 12:44)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کریح غلطه.
کریه درسته.

به جمع کسایی که خواستم بهشون پیام بدم صندوقشون پر بود خوش امدی

اره خیلی وقته ک پره ، چون میدونم کسی بم پیام نمیده خودمو با خالی کردنش خسته نمیکنم ^^

عه اینجا بود که
تقصیر رومیناس رو اونم نقل زدی برای من اطلاعیه اومد فکر کردم جفتش برای اونه
ببخشید
(01-12-2021، 18:08)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
بابا خوشم نمیاد ولش
اها

منم دوستش دارم

(01-12-2021، 15:20)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حوصله ندارم بگم چرا و چقدر مهمه

خب دوسش ندارم ، اوک ببخشید Sad
ب جز رمان های قدیم
از رمان های جدید
اره خودشو پگاه و هما پور اصفهانی و ارام رضایی و ی چن تایی واقعا قلمشون عالیه

(01-12-2021، 18:28)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
منم دوستش دارم

چون درسته.
غلط نیست

[ -> ]
بابا خوشم نمیاد ولش
اها

عه اینجا بود که
ببخشید

نمیبخشم Confused
(01-12-2021، 18:31)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
منم دوستش دارم

خب دوسش ندارم ، اوک ببخشید  Sad
ب جز رمان های قدیم
از رمان های جدید

(01-12-2021، 18:28)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چون درسته.
غلط نیست

عه اینجا بود که
ببخشید

نمیبخشم  Confused
واقعا خیلی بی ادبی میگم میخوام بهت پیام بدم بعد هنوز صندوقت پره.
(01-12-2021، 18:31)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
منم دوستش دارم

خب دوسش ندارم ، اوک ببخشید  Sad
ب جز رمان های قدیم
از رمان های جدید

[ -> ]
چون درسته.
غلط نیست

عه اینجا بود که
ببخشید

نمیبخشم  Confused

هما و ارام رضايي عالين من رمان ارام در تنهاييو خيلييي دوست دارم
(01-12-2021، 18:01)『ẞÏG-DĀRKシ』 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-12-2021، 15:01)єη∂ℓєѕѕღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/IMG-۲۰۲۱۱۲۰۱-۱۵۳۴۱۵.jpg

من پوسته هاشونو دارم برا کار دستی کنار گذاشتم   Telegh_01
در اصل پسر خالم گفت اگ ازاینا گرفتی بیا تا بچسبونیمشون پشت گوشیو اسه قشنگی Telegh_01
اونم خوب میشه
Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01
(01-12-2021، 7:55)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چون موقع پخش شاخ تو دستشويي گير كرده بود._.

اگه ما خودمونو نيشگون بگيريم دردمون بياد قوي ايم يا ضعيف؟

سال دیگه باشی خدا بخواد تو یازدهم میخونی هیچ ربطی به قوی و ضعیف ندارهاههههه
نسخههه جدیدوو من میخوام بزنممم
(01-12-2021، 20:38)TinaMk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اول اینو ببند
(01-12-2021، 20:44)_Strawberry_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-12-2021، 20:38)TinaMk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اول  اینو ببند

Boom roasted Telegh_01Telegh_01
(01-12-2021، 21:01)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-12-2021، 20:44)_Strawberry_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اول  اینو ببند

Boom roasted Telegh_01Telegh_01

Telegh_01