انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(01-12-2021، 20:44)_Strawberry_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-12-2021، 20:38)TinaMk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نسخههه جدیدوو من میخوام بزنممم

اول اینو ببند

کدومو ببندم ایهام داشت حرفت Telegh_01
قابلیتشو ندارم
(01-12-2021، 20:17)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-12-2021، 7:55)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چون موقع پخش شاخ تو دستشويي گير كرده بود._.

اگه ما خودمونو نيشگون بگيريم دردمون بياد قوي ايم يا ضعيف؟

سال دیگه باشی خدا بخواد تو یازدهم میخونی هیچ ربطی به قوی و ضعیف ندارهاههههه

نميخونم جيگر يادت رفت؟
(01-12-2021، 21:39)TinaMk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-12-2021، 20:44)_Strawberry_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اول اینو ببند

کدومو ببندم ایهام داشت حرفت Telegh_01
قابلیتشو ندارم

منظورم همین نسخته بودTelegh_01
اشکال نداره
سیاه شدییی مبارکههه
(01-12-2021، 21:47)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-12-2021، 20:17)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سال دیگه باشی خدا بخواد تو یازدهم میخونی هیچ ربطی به قوی و ضعیف ندارهاههههه

نميخونم جيگر يادت رفت؟

نه. دیگه پر میکشی crying
(01-12-2021، 22:05)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-12-2021، 21:47)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نميخونم جيگر يادت رفت؟

نه. دیگه پر میکشی crying

چرا گريه ميكنييييييي
(01-12-2021، 22:06)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-12-2021، 22:05)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نه. دیگه پر میکشی crying

چرا گريه ميكنييييييي

میخواستم یه جوری بگم بقیه فک کنن پر میکشی اون دنیاTelegh_38Telegh_01Telegh_01Telegh_01
(01-12-2021، 22:07)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-12-2021، 22:06)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چرا گريه ميكنييييييي

میخواستم یه جوری بگم بقیه فک کنن پر میکشی اون دنیاTelegh_38Telegh_01Telegh_01Telegh_01

كفـــــــــــــــــآ.. ._.
يني دوست دارم دم دستم بودي از اون پس گردني معروفام ميزنمممم عرررر يه خدايي نكرده بگوووو Telegh_01
(01-12-2021، 22:09)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-12-2021، 22:07)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

يني دوست دارم دم دستم بودي از اون پس گردني معروفام ميزنمممم عرررر يه خدايي نكرده بگوووو Telegh_01
خدایی نکرده حذف به قرینه معنوی شاملش شد دیگه.
خدا نکنه ۲۰۰ سال زنده باشی
(01-12-2021، 22:10)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(01-12-2021، 22:09)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدایی نکرده حذف به قرینه معنوی شاملش شد دیگه.
خدا نکنه ۲۰۰ سال زنده باشی

(: احساساتي شدم دلم تنگ ميشه هعيي