انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(02-12-2021، 23:48)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-12-2021، 22:57)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دقیقا  , درگیرش بودی اصا

یس , ن اینک اینجا دگ بد باشه , ولی به قول فرهاد بخوایمم ما با نسل جدید نمیتونیم انس بگیریم

اونم میره شقایق جان , تاپیک و همین اکانتی ک داری ازش استفاده میکنی هم ی روز از ذهن همه فراموش میشه و میره
فقط چیزی ک میمونه خاطره خوبه و یه یادگار خوب از ذهن خودت تو بقیه .. وگرنه همه چی گذراس

اها
ارتفاعات چی
همتون نزدیک دریایین کوه موه ندارین ک
همه جای شما باید برف بیاد

ارع-_-

دیگ وقتی اختلاف سن پیش بیاد سخت میشه البته من کلا ادمیم با بزرگتر از خودم راحت ترم تا کوچیکتر

صددرصد ولی بیخیال حال و بچسب((:

دماوند هست دیگ .الان سوادکوه برفه هرازو جاده چالوس برفه
درونگرا بودن من عامله
و برونگرایی به شدت خوبه

100%

شقایق جان دوست گرامی امیرلوپز ک بابله , توام نزدیکشی
الان ربطش ب دماوند چیه
باید برف بیاد جا شما دگ خنگ خدا
(02-12-2021، 21:41)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایشالا که تاثیره مثبت بوده باشه
یس جوجه , در این واحدی حیرت عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم
نسل جدید فلش پر جنب و جوش تر و هپی مپی تر و جوون تر چیزین که من بخوام قاطی شم باهاشون
ی پیرمردی ک میاد چهرازی عشق بازیشو میکنه میره :>
شک نداشته باش
عه مارو دست کم گرفتی؟جوجت بزرگ شده خواستگاراش دم درن:v
دلت خوشه پیرمرد،هپی مپی هام دارن منقرض میشن...
جووون بابا،شما فقط عشق بازی کنD:
(03-12-2021، 0:14)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-12-2021، 21:41)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایشالا که تاثیره مثبت بوده باشه
یس جوجه , در این واحدی حیرت عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم
نسل جدید فلش پر جنب و جوش تر و هپی مپی تر و جوون تر چیزین که من بخوام قاطی شم باهاشون
ی پیرمردی ک میاد چهرازی عشق بازیشو میکنه میره :>
شک نداشته باش
از کی تاحالا جوجوهای 14 ساله هم خواستگار دارن؟
تو خودت نمونه بمب انرژی ب نمایندگی کل نسل جدید بچه
یس , شک نکن
(03-12-2021، 0:33)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-12-2021، 0:14)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شک نداشته باش
یس , شک نکن
ساعتتو بکش جلو...پارسال ۱۵ بودم حالا،البته شکی هم نیس بابام میگفت بچم بزرگ شده ۹ سالشه
اوفف اره اونم چه بمب انرژیییی
(03-12-2021، 0:50)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-12-2021، 0:33)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یس , شک نکن
ساعتتو بکش جلو...پارسال ۱۵ بودم حالا،البته شکی هم نیس بابام میگفت بچم بزرگ شده ۹ سالشه
دفعه پیش هم همین دروغو گفتی گفتم من اینطوری تربیتت نکردم
همین الان عکس کارت ملیت رو بده زودتند سریع

دقیقا , هیچوقت انرژیت خالی نمیشه , و این فوق العادس
(03-12-2021، 1:00)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-12-2021، 0:50)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بله حق با شماست بنده دروغ میگم
(03-12-2021، 1:15)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-12-2021، 1:00)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بله حق با شماست بنده دروغ میگم
درجریانی که شوخی میکنم؟!
این دنیا کوچیکتر از اونه که بخوایم فت و فت ناراحت شیم
جدی نگیر (؛
(02-12-2021، 23:46)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-12-2021، 22:22)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شرمنده نمیخوام تصور خوبت خراب بشهTelegh_01Telegh_01
زیادی بده Tongue  Big Grin

عب نداره قبلشم تصور خوبی نداشتم ازت  Telegh_01
cry girlسcry girlcry girlcry girl
خیلی نامردی
(03-12-2021، 0:00)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-12-2021، 23:48)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ارع-_-

دیگ وقتی اختلاف سن پیش بیاد سخت میشه البته من کلا ادمیم با بزرگتر از خودم راحت ترم تا کوچیکتر

صددرصد ولی بیخیال حال و بچسب((:

دماوند هست دیگ .الان سوادکوه برفه هرازو جاده چالوس برفه
درونگرا بودن من عامله
و برونگرایی به شدت خوبه

100%

شقایق جان دوست گرامی امیرلوپز ک بابله , توام نزدیکشی
الان ربطش ب دماوند چیه
باید برف بیاد جا شما دگ خنگ خدا
اره خوب

بابا منظورم اینه ماه هم کوه اینا داریم-_-
خود شهرمون نیومده برف ولی اطراف اره اومد:|
(03-12-2021، 7:50)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-12-2021، 23:46)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عب نداره قبلشم تصور خوبی نداشتم ازت  Telegh_01
cry girlسcry girlcry girlcry girl
خیلی نامردی

نظر لطفته