انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(10-11-2021، 15:33)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-11-2021، 12:15)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مگه من ويروسم Telegh_01 ؟

حالا ويروس بود؟

فك كنم ك از همون حشره است چيه همون مالارياعه
منظورم اسم دختر بود

(10-11-2021، 12:30)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عالی بود عالیییییییییی

چی چی رو عالی بود
چی چی رو عالی بود بگو ببینم چی رو عالی بود
با خودم دعوا داری بگو چرا ترسیدی میری پشت رفیقات

ببین انقد باهات بحث کردم و بی نتیجه بوده فهمیده حرف زدن با تو یه چیزی اینشکلیه Telegh_01
گفتگو آزاد | نسخه 463 21
(10-11-2021، 17:50)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-11-2021، 15:33)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منظورم اسم دختر بود

چی چی رو عالی بود
چی چی رو عالی بود بگو ببینم چی رو عالی بود
با خودم دعوا داری بگو چرا ترسیدی میری پشت رفیقات

ببین انقد باهات بحث کردم و بی نتیجه بوده فهمیده حرف زدن با تو یه چیزی اینشکلیه Telegh_01
گفتگو آزاد | نسخه 463 21
چقدر بی ادب چرا به شخصیت دیوار توهین میکنی اون حداقل فقط گوش میده پاسخ نمیده و چرت پرت نمیگه
(10-11-2021، 17:51)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-11-2021، 17:50)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گفتگو آزاد | نسخه 463 21
چقدر بی ادب چرا به شخصیت دیوار توهین میکنی اون حداقل فقط گوش میده پاسخ نمیده و چرت پرت نمیگه

ببخشید حواسم نبود Telegh_54 از همه دیوارا معذرت میخوام
اصن به فاطی بی احترامی کردید نکردید

خط قرمز بکش دورت
(10-11-2021، 17:52)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-11-2021، 17:51)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقدر بی ادب چرا به  شخصیت دیوار توهین میکنی اون حداقل فقط گوش میده پاسخ نمیده و چرت پرت نمیگه

ببخشید حواسم نبود Telegh_54  از همه دیوارا معذرت میخوام
تکرار نشه دیوار حرمت داره نه لذت
(10-11-2021، 17:52)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خط قرمز بکش دورت

همسرییییییی
(10-11-2021، 17:54)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-11-2021، 17:52)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خط قرمز بکش دورت

همسرییییییی
کی بت توهین کرده عخشم ؟
(10-11-2021، 17:53)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-11-2021، 17:52)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ببخشید حواسم نبود Telegh_54  از همه دیوارا معذرت میخوام

واقعا به خاطر حرفم ناراحتم ):
امدوارم هم تو و هم دیوارا من و بخشیده باشید

(10-11-2021، 17:54)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-11-2021، 17:54)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همسرییییییی
کی بت توهین کرده عخشم ؟

کسی به من توهین نکرد
نمیدونم چی شده شخصی به من توهین نکرد
[ -> ]
(10-11-2021، 17:53)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

واقعا به خاطر حرفم ناراحتم ):
امدوارم هم تو و هم دیوارا من و بخشیده باشید
دیوارا مهربونن میبخشن
(10-11-2021، 16:13)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=298315

برمنکرش لعنت(:

ای بی هدب