انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(11-11-2021، 0:00)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-11-2021، 23:59)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فکنم حرف نزدیم تا حالا

به همین راحتی ازمونو رد شدی :>
من ک بات حرفم زدم ومیشناسمت:<

(10-11-2021، 23:58)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اسمش چیه؟

همین الان یکی دیگ پیدا کردم این یکی پایان یافتههه عررر هوررااااااااا
اسم اولیه وقتی من دختر امپراطور شدم
یکمم خودت بگرد  والا
اها شرمند حافظه ام یاری نمی کنه کیستی ای دوست
(11-11-2021، 0:00)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-11-2021، 23:59)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فکنم حرف نزدیم تا حالا

(10-11-2021، 23:58)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اسمش چیه؟

اسم اولیه وقتی
یکمم خودت بگرد  والا

من مانهوا نمیخونم تو میگی خوبه بعدش میرم میخونم
(11-11-2021، 0:02)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-11-2021، 23:59)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حال ندارم جوابتونو بدم ولی خیلی بامزه بود

#گشادی نه نه تنبلی

Telegh_01
وضعیتم واقعا خرابه
(11-11-2021، 0:02)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

اسم اولیه وقتی من دختر امپراطور شدم
یکمم خودت بگرد  والا

خو چ کنم؟:^
(11-11-2021، 0:03)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-11-2021، 0:02)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
#گشادی نه نه تنبلی

Telegh_01
وضعیتم واقعا خرابه
صیم
امروز از بس گشادیم گرفته بود با اینکه هوا یخ بود هودی یا بارونی نپوشیدم برای مدرسه
بابام گفت چرا چیزی نپوشیدی
گفتم گشاد..ببخشید تنبلیم میاد همه ته کمد بودن
(:
(11-11-2021، 0:02)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

اسم اولیه وقتی
یکمم خودت بگرد  والا

تا حالا چیز بد معرفی کردم؟
(11-11-2021، 0:04)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-11-2021، 0:02)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بیوگرافی کامل از خودت
(11-11-2021، 0:05)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-11-2021، 0:02)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نه
ولی خب من فقط اونایی رو که میگی میخونم دیگه.
خودم نمیرم ببینم چی هست نیست
(11-11-2021، 0:04)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-11-2021، 0:03)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Telegh_01
وضعیتم واقعا خرابه
صیم
امروز از بس گشادیم گرفته بود با اینکه هوا یخ بود هودی یا بارونی نپوشیدم برای مدرسه
بابام گفت چرا چیزی نپوشیدی
گفتم گشاد..ببخشید تنبلیم میاد همه ته کمد بودن
(:

Telegh_01 واقعا خوشحالم که توام اینطوری ای و حس‌میکنم ک از منم داغون تری
(11-11-2021، 0:05)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-11-2021، 0:04)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بیوگرافی کامل از خودت

رومی 16 ته ته Telegh_01کامله؟

(11-11-2021، 0:06)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-11-2021، 0:05)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نه
ولی خب من فقط اونایی رو که میگی میخونم دیگه.
خودم نمیرم ببینم چی هست نیست

الان دکی لیزه بد بود؟