انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-11-2021، 11:42)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2021، 11:30)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از وقتی پاییز شده v:

الکی نگو

من دروغ نمیگم دا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://dl.javan-musics.com/Music/2020/10/12/-Remix.mp3

(11-11-2021، 19:07)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-11-2021، 17:41)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوش اومدم Telegh_38

او بعد قرنی میای فک نمیکنی همه فراموشت کردن دیگه؟

بار اولم نبود ک بعدشم فراموش نشدم چون اصلا تو ذهن کسی نبودTelegh_01Telegh_01
(12-11-2021، 10:43)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-11-2021، 16:27)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

حاجی
یکی،تهش یک نفر رو کراش میکنی
هفت هشت ده تا باس چی برمیداری
من به مرد بودن خودم هم شک میکنم با این کارات
بچه بیا پایین سرمون درد گرفت

میشه کراش هامو تگ کنی خیلی دوس دارم کراش هام که خودم نمیشناسم و تو میشناسی رو بهم معرفی کنی

ممنون از لطفا بی کرانت
تو شرف من نیست با تگ‌ کردن کسی عشق کسی رو کم بکنم
یا بعضیارو پیش عشقشون سیاه کنم ولی بدون،اقای با غیرت
اونا فقط بخاطر احساساتت بهت نزدیکن تو بخاطر هیز بودن‌ و طمع نزدیکشون.فقط کافیه یه لحظه عصبانی بشی یا به خودت بیای،اونا تو رو ترک میکنن.ناسا سلامتو رسوند به یک‌ پسر دختر ندیده نیاز داره با حقوق خوب
مرد وقتی میخوای وارد یه شهر بشی باید به تابلو هاش توجه کنی(:
(12-11-2021، 13:02)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-11-2021، 19:07)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
او بعد قرنی میای فک نمیکنی همه فراموشت کردن دیگه؟

هههه ههه

(12-11-2021، 11:59)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2021، 11:42)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الکی نگو

من دروغ نمیگم دا

حاجی ۳ روز نیست عوض شده بعد میگی از وقتی پاییز شده؟
بی ادب نگفتم دروغ میگب
(12-11-2021، 13:52)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2021، 13:02)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

هههه ههه

(12-11-2021، 11:59)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من دروغ نمیگم دا

حاجی ۳ روز نیست عوض شده بعد میگی از وقتی پاییز شده؟
بی ادب نگفتم دروغ میگب

یعنی اگه زمستونم بود پاییزی میشد؟
من همون شلوغی قدیمی رو میخوام....
Telegh_33

سلام نویسنده خوبی