انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-11-2021، 13:21)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2021، 10:43)SIRVAN10_A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه بیا پایین سرمون درد گرفت

میشه کراش هامو تگ کنی خیلی دوس دارم کراش هام که خودم نمیشناسم و تو میشناسی رو بهم معرفی کنی

ممنون از لطفا بی کرانت
تو شرف من نیست با تگ‌ کردن کسی عشق کسی رو کم بکنم
یا بعضیارو پیش عشقشون سیاه کنم ولی بدون،اقای با غیرت
اونا فقط بخاطر احساساتت بهت نزدیکن تو بخاطر هیز بودن‌ و طمع نزدیکشون.فقط کافیه یه لحظه عصبانی بشی یا به خودت بیای،اونا تو رو ترک میکنن.ناسا سلامتو رسوند به یک‌ پسر دختر ندیده نیاز داره با حقوق خوب
جمله بندیت تو حلقم Undecided

از انجمن هیچ کس بهم نزدیک نیس دوست عزیز توی توهمات خودتی بیا بیرون ازش.

اخه ادم با سواد هیز بودن و طمع تو مجازی انقدر درک از زندگی داری.

اگه ادم دختر بازی باشم میرم با دختری رل میزنم و بهش نزدیک میشم که حداقل بتونم برم پیش و به هدفم که(پسر ها دختر باز و هوسی دارن)برسم

نه ادم های که ۱۰۰۰ ران کیلومتر باهام فاصله دارن

هر کسی ترک کنه یا نکنه  برام مهم نی چون چیزی بین منو  بعضی بچه ها نیس فقط یه رابطه مجازی دوستانس که سن تو به اون سنی نرسیده بفهمی دختر پسر میتون رفیقم باشن

اها خودت هستی دیگه منو نمیخوان که Angel
دخترااا دخترااا اروم باشید
(10-11-2021، 20:01)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-11-2021، 19:55)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چقدر مرتب
735

(31-10-2021، 12:57)ʟeмoи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یک چاپلوس._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/IMG-20211031-132102-294.jpg

گفتگو آزاد | نسخه 463 42

من انتظار بیشترش و داشتم:>
نصف کلاس ما همینه
منم امسال از هیتر به سردستشون نقل کاربری کردم129f

واس ما بین ۳۳ نفر این یکی فقط چاپلوس دراومده -_- این یکی از کاراشه تازهههه Telegh_01
جینگیلی جینگیلی قناری bathtime
(12-11-2021، 15:01)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جینگیلی جینگیلی قناری bathtime

اخی یادش بخیر
(12-11-2021، 15:03)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2021، 15:01)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جینگیلی جینگیلی قناری  bathtime

اخی یادش بخیر

عه عاره Telegh_01
[ -> ]
جینگیلی جینگیلی قناری  bathtime

گیلیلیلیلیلیلیلیلیلیلیلیلی Telegh_01

یادت تو افتادم جیگر
یکم جواب بدی بد نیس بمولا
ثواب داره

نوشتن ناشناس هم ثواب داره

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16335146841135
(12-11-2021، 14:43)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

سلام نویسنده خوبی

سلام.خوبم .خوبی؟
چیزی برای مسابقه نوشتی؟

(12-11-2021، 13:56)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2021، 13:52)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هههه ههه

حاجی ۳ روز نیست عوض شده بعد میگی از وقتی پاییز شده؟
بی ادب نگفتم دروغ میگب

یعنی اگه زمستونم بود پاییزی میشد؟
حدس میزنم بزای زمستان زود تر عوض کنن.
+
خداحافظ دیگه. تا یه مدتی
(11-11-2021، 15:07)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(11-11-2021، 15:06)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممکنه

عه آخه واسه چی؟
من میخواستم مدیر شم
دلیلش رو میدونی چیه؟

هعیییییییی
من شهید دشت پروانه هام
اونجا که میگن هیچ غمی وجود نداره
و همه با هم خوبن
تو چطور داش؟

خوشبحالت .-.
من شهید نیستم داداچ:|