انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(12-11-2021، 20:38)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2021، 20:33)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عادی چ صیغه ایه؟عادی انقد سخت گیلیه نمیدونم چگونهبگم پس میگم تیزهوشان.-----.
بگو بخدا._.
هم مامانم هم بابام هم هر دو مادر بزرگ پدر بزرگام بچ اخرن منم نوه اخر بودم تا سه چهار سال پیش

من نفهمیدم مدرست چیه ._.
به خدا .___.
چه جالب
زندایی مامانم 46 سالشه ولی نمیدونم داییش چند سالشه
من خودمم نمیدونم
مامان من بیشاره همه عمه عموهاش فوت کردن خیلییی پیر بودن._.
دایاشم 5 تا بودن الان سه تان^^
زندایاشم یکیش همین هفته پیش سالش بود من این زنداییه رو خیلی دوستش داشتم(:
یکی زندایی داره الان
یه خاله هم داره0:
(12-11-2021، 20:41)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2021، 20:36)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هزار پا از لای کدوم پاش میشاشه ؟ :/

از هزارتاش....
حتی تصورشم برای هزارپای ماده ترسناکه

داداش تصورش واس منم ترسناکه اونکه هزارپاس ...
(12-11-2021، 20:42)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2021، 20:41)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از هزارتاش....
حتی تصورشم برای هزارپای ماده ترسناکه

داداش تصورش واس منم ترسناکه اونکه هزارپاس ...

بیچاره هزارپا
(12-11-2021، 20:39)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2021، 20:34)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رومینا من مدرسم عشایریه و هرروز امتحان دارم...
._. هر مدرسه ای قوانین خاص خودشو داره (:
مدرسه منم نمیدونم چطوری بگم ک گفتم تیزهوشان چون واقعا نمیدونم چ میگن بش.___.

اساتیدتون زن اند دیگ ن؟
(12-11-2021، 20:50)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2021، 20:39)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
._. هر مدرسه ای قوانین خاص خودشو داره (:
مدرسه منم نمیدونم چطوری بگم ک گفتم تیزهوشان چون واقعا نمیدونم چ میگن بش.___.

اساتیدتون زن اند دیگ ن؟

یک عدد مردم هست
(12-11-2021، 20:52)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2021، 20:50)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اساتیدتون زن اند دیگ ن؟

یک عدد مردم هست

وی معلم دینی میباشند؟
(12-11-2021، 20:54)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2021، 20:52)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یک عدد مردم هست

وی معلم دینی میباشند؟

وای خدا Telegh_01
(12-11-2021، 20:41)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2021، 20:38)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من نفهمیدم مدرست چیه ._.
به خدا .___.
چه جالب
زندایی مامانم 46 سالشه ولی نمیدونم داییش چند سالشه
من خودمم نمیدونم
یکی زندایی داره الان
یه خاله هم داره0:

الهی خدا رحمتشون کنه
مامان من کلییییی عمو و عمه داره
با چهار تا خاله
(12-11-2021، 20:54)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
یک عدد مردم هست

وی معلم دینی میباشند؟

.___. نچ
معلم ریاضی پیشرفته

(12-11-2021، 20:57)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2021، 20:41)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من خودمم نمیدونم
یکی زندایی داره الان
یه خاله هم داره0:

الهی خدا رحمتشون کنه
با چهار تا خاله
اره قدیما همینه
(12-11-2021، 20:57)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
وی معلم دینی میباشند؟

.___. نچ
معلم ریاضی پیشرفته

(12-11-2021، 20:57)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الهی خدا رحمتشون کنه
با چهار تا خاله
اره قدیما همینه

چہ جالب
پس برم ریاضی یاد بگیرم