انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(13-11-2021، 8:05)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2021، 8:00)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دارم ميگممممممممممممم اين تووو ايرانهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
خداااااااااااااااااااااااااااا
اره ديگه مشكل من اين محدوديتاي پشمكانس._.
خدايي بنظرت تو يه دختر اسكيت برد بازي كنه ميخورنش؟._.

متوجه شدم
...Ye ye i know life suc
Right behind you
Lets kill them

._.
زبان پارسي را پاس بدار
بزن بريييييم بكشيمشوننننن
(13-11-2021، 8:06)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2021، 8:05)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
متوجه شدم
...Ye ye i know life suc
Right behind you
Lets kill them

._.
زبان پارسي را پاس بدار

یو فورگت تو بینگ ردی
یو کال می سارجنت
(13-11-2021، 8:08)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2021، 8:06)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
._.
زبان پارسي را پاس بدار

یو فورگت تو بینگ ردی
یو کال می سارجنت

پشمك خورردم من فينگيليشم صفره همون انگليسي رو پاس بدار Telegh_01
(13-11-2021، 8:10)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2021، 8:08)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یو فورگت تو بینگ ردی
یو کال می سارجنت

Private
تو الان تو این گروهی
سرباز ساده حالا تمرین ببینی میشی corporal
مقام نازیست هم دارما به کسی نمیدم میبینی خودم استف سارجنتم
به خودمم رحم نمیکنمBl8
(13-11-2021، 8:13)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2021، 8:10)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

Private
تو الان تو این گروهی
سرباز ساده حالا تمرین ببینی  میشی corporal
به خودمم رحم نمیکنمBl8
من كي؟كجا؟چرا؟
من مخالف كشت و كشتارممم
از بس خلي ك بمولااااا Telegh_01
(13-11-2021، 8:15)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2021، 8:13)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Private
تو الان تو این گروهی
سرباز ساده حالا تمرین ببینی  میشی corporal
به خودمم رحم نمیکنمBl8
من كي؟كجا؟چرا؟
من مخالف كشت و كشتارممم
زودباش برو ۱۰ تا بمب خنثی کن
Bl8
تو ارتش چی بلدی ناموصا؟
(13-11-2021، 8:20)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2021، 8:15)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من كي؟كجا؟چرا؟
من مخالف كشت و كشتارممم
Bl8
تو ارتش چی بلدی ناموصا؟

Telegh_01هيچ چي بمولا

احيانا يادت نرفته ك دخترما روحياتم لطيفه؟
(13-11-2021، 10:19)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2021، 8:20)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Bl8
تو ارتش چی بلدی ناموصا؟

Telegh_01هيچ چي بمولا

اوه اوه اوه بعله بعله بعله صحیح
..
ولی انتقام رو باید گرفت
(13-11-2021، 10:21)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2021، 10:19)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Telegh_01هيچ چي بمولا

..
ولی انتقام رو باید گرفت

اررههههههههه ولي نه با كشتن با شكنجه بكشي طرفو ك راحت ميره اون دنيا ._.
(13-11-2021، 10:23)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2021، 10:21)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
..
ولی انتقام رو باید گرفت

اررههههههههه ولي  نه با كشتن با شكنجه بكشي طرفو ك راحت ميره اون دنيا ._.

به درد جامعه نمیخوره ادمایی رو هم که به درد جامعه نمیخورن رو باید کشت بنظرم باید خلاصشون کرد