انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(13-11-2021، 14:49)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2021، 14:46)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
يا بسم الله
چي؟

اگه خودمون رو میدیدی صلوات میفرستادی

صدقالله علي العظيم Telegh_01
(13-11-2021، 14:51)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2021، 14:49)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگه خودمون رو میدیدی صلوات میفرستادی

صدقالله علي العظيم  Telegh_01

الله حمد....
یه سری به ناشناس من بزن من دم به دقیقه برات مینویسم؛-؛
(13-11-2021، 14:55)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2021، 14:51)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
صدقالله علي العظيم  Telegh_01

الله حمد....

Telegh_01من خيلي وقته ناشناس كسي نميرم(((: چون هيچ كي برام نمينويسيه .________.
ولي باشه
cof
(10-11-2021، 22:14)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-11-2021، 22:13)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امانت دار باشید
‏امانت دار بودن به این نیست که حافظ کالا باشید ، همین که از حرفی که کسی میزنه سواستفاده نکنید و بازگوش نکنید هم امانت داریه

• هیساکو

جوننننن:^

ب ط

چ حس خوبیه ک 1دونه موات بیرون نیس واسه مدرسه لابد سوگولی دبیرایی

حالا ما =|
(13-11-2021، 14:57)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2021، 14:55)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
الله حمد....

ولي باشه

نگران نباش من برات مینویسم کیوت(:
(13-11-2021، 16:28)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2021، 14:57)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ولي باشه

نگران نباش من برات مینویسم کیوت(:

((((:
(13-11-2021، 13:45)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2021، 12:54)вɪʟʟɪє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب یه چندتا از اعمال نیکوی من ک تاحالا ثبت کردی رو بگوTelegh_01
متاسفانه پرونده اعمالتون خرابه بزرگوار
میبریمت جهنم 4fvf

من از اولشم میدونستم جهنمی ام Telegh_01
(13-11-2021، 15:08)†ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-11-2021، 22:14)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جوننننن:^

ب ط

چ حس خوبیه ک 1دونه موات بیرون نیس واسه مدرسه لابد سوگولی دبیرایی

حالا ما =|

درست حدس زدی Telegh_01 ولی ببین کلا موهام خیلی بیرون نیست
من همونیم که سر کلاس به همه سوالا جواب میده
(13-11-2021، 12:53)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درد یعنی درد مرض کوفت ظهر مار.هارهارهر

ظهرمار آخه؟!-_-
حسین؟:/