انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(15-11-2021، 21:51)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-11-2021، 21:49)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
درسای عمومی و زبان که مال من انگلیسیه
باید فول باشی =/
ازش متنفرم هرگز
مترجمی بیشتر دوس دارم

خوبه بهش برسی

ممنون
تو دلت چی میخواد
(15-11-2021، 21:56)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-11-2021، 21:51)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوبه بهش برسی

ممنون
تو دلت چی میخواد

والا ما پزشکی دوس داریم تا خدا چی بخواد امیدوارم خدا هم بخواد ک بشه Big Grin
+
میگم ی سوال چرا آپلود عکس من کلا کار نمیکنه نه آهنگ ن عکس کلا هیچی آپلود نمیکنه:/
(15-11-2021، 21:10)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-11-2021، 21:03)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
:/
اخی...خوب مبشی
البته الان خبرا خیلییی زیاد شد

خببببب بگووووو ببینمممم

افتضاهه مهسا :|
هیچکدوم رو نمیشه گفت
خیلی خرتو گربه شده

(15-11-2021، 21:29)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-11-2021، 21:03)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خاک برسریا؟ نمیگم برات.

اوهوم :|

تو بگو پسرم خودم شوگرددیت میشم._.

اوه اوه مهسا جان خیلی خر ارسالیا :v
حدود 10000 تا ارسال داری که 2000 تاش تو گ.ا نبوده :|

و 21000 سپاس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/2021-11-15-22-04-34-گفتگو-آزاد-نسخه-463-Page-67.png

اکانتتو خریدارم:v

-_- پسره هیز

یادم اومد نمیدونم اسمت چیه =)
(15-11-2021، 15:22)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
=))

بوووووه
بی من بی معرفت خوش میگذره؟
تنها تنها یا همراه داشتین‌؟
(15-11-2021، 21:49)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-11-2021، 21:46)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Telegh_01هر كي ه جوريه((((:

خونتو کثیف میکنن منم نمیتونم تمیز کنم
ولی خرگوش‌مون خیلی تمیز بود

(15-11-2021، 21:48)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهان
برا کنکور زبان دقیقا باید چیا رو خوند؟
فرهنگیان میخوای؟
درسای عمومی و زبان که مال من انگلیسیه
باید فول باشی =/
ازش متنفرم هرگز
مترجمی بیشتر دوس دارم

بچه خوبي بودهههههههههههه
(15-11-2021، 22:18)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-11-2021، 21:10)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خببببب بگووووو ببینمممم

هیچکدوم رو نمیشه گفت
خیلی خرتو گربه شده

(15-11-2021، 21:29)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوهوم :|

تو بگو پسرم خودم شوگرددیت میشم._.

اوه اوه مهسا جان خیلی خر ارسالیا :v
حدود 10000 تا ارسال داری که 2000 تاش تو گ.ا نبوده :|

و 21000 سپاس
http://dl.akskhor.ir/uploads1/2021-11-15-22-04-34-گفتگو-آزاد-نسخه-463-Page-67.png

اکانتتو خریدارم:v

-_- پسره هیز

عسیسم بدو دیده:»
اه اه اه:|
چجور دخترا پسرای اینطوری رو تحمل میکنن نمیدونم:|
توییچ هم دیگه خیلی داره مثبت 18 میشه،بنشون کنید،همه!همه رو بن کنید،همه از دم!!بن کنید همه ور بن کنید کاری بکنین که بجای این کارا برن تو خیابون آشغال بجوون
(15-11-2021، 22:36)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-11-2021، 22:18)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیچکدوم رو نمیشه گفت
خیلی خرتو گربه شده

-_-  پسره هیز

عسیسم بدو دیده:»
اه اه اه:|
چجور دخترا پسرای اینطوری رو تحمل میکنن نمیدونم:|
پسرا چطوری دخترای اینطوری رو تحمل میکنن

(15-11-2021، 22:18). نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مممم
ککک
(15-11-2021، 23:27)ѕσℓιηα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نويسنده انيميشن در جزيره اي ترسناك|:

تیرت ب سنگ خورد من انیمیشن میسازم نمینویسم:>...