انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(16-11-2021، 17:12)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 16:52)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(:
منم کلاس زبان دارم
فقط یک کلاسه ولی وقت ادم رو خیلی میگیره

اخ كلاس زبان خيي خوبه ها اما سر كلاسي انگار يه قرنه:>

اگه چیزی نخونده باشی و تکالیف انجام نداده باشی اره
وگرنه من دوسش دارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگو آزاد | نسخه 463 75
(15-11-2021، 21:29)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اوه اوه مهسا جان خیلی خر ارسالیا :v
حدود 10000 تا ارسال داری که 2000 تاش تو گ.ا نبوده :|

و 21000 سپاس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/2021-11-15-22-04-34-گفتگو-آزاد-نسخه-463-Page-67.png

اکانتتو خریدارم:v

چند میخری؟14k

(15-11-2021، 22:18)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
افتضاهه مهسا :|
هیچکدوم رو نمیشه گفت
خیلی خرتو گربه شده

زهرمار بگو ببینم :|
به من نگی به کی بگی اصن؟ :>
خرا رو نریز تو گوربه ها هااا

سر کیفی عزیز؟

سر کیف نیستی عزیز؟
(16-11-2021، 15:51)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خواهر فک کردی همیشع اینجوری بهت توی واتساپ عکس میفرستم بیبنی خود واقعیم چیه Big Grin
عه از کتاب های من داری توهم روانشانسی مشاوران
مگه تو تجربی نمیخوندی ؟
نکنه من قاطی کردم

هیسسسس الان مثلا ما خیلی مرتبیم صداشو درنیاار D:
نه بابا انسانی میخونم عشقم

(16-11-2021، 18:12)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
@"Ɗєя_Mσηɗ
سر کیفی عزیز؟

سر کیف نیستی عزیز؟

برقرار و سر کیفم ^_^
تو خوبی؟
(16-11-2021، 18:18)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 18:12)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
@"Ɗєя_Mσηɗ
سر کیفی عزیز؟

سر کیف نیستی عزیز؟

برقرار و سر کیفم ^_^
تو خوبی؟

(:
ممنون ناراحت نشی یه وقتا
اون دفعه گفتم بنت میکنم و از این حرفا...
کلا من چرت و پرت زیاد میگم
چخبر؟
(16-11-2021، 18:22)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 18:18)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
برقرار و سر کیفم ^_^
تو خوبی؟

(:
ممنون ناراحت نشی یه وقتا
اون دفعه گفتم بنت میکنم و از این حرفا...
کلا من چرت و پرت زیاد میگم
چخبر؟

اشکالی نداره، گذشته ^^
سلامتی، داشتم یکم استراحت میکردم گفتم بیام فلش یه سر ..
چخبر از تو؟
(16-11-2021، 18:10)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-11-2021، 21:29)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

و 21000 سپاس
http://dl.akskhor.ir/uploads1/2021-11-15-22-04-34-گفتگو-آزاد-نسخه-463-Page-67.png

چند میخری؟14k

(15-11-2021، 22:18)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
افتضاهه مهسا :|
هیچکدوم رو نمیشه گفت
خیلی خرتو گربه شده

زهرمار بگو ببینم :|
به من نگی به کی بگی اصن؟ :>
خرا رو نریز تو گوربه ها هااا

اگه بگم که بن میشم »=|
v: بله درست میفرمایید

Telegh_01
(15-11-2021، 23:12)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-11-2021، 22:36)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عسیسم بدو دیده:»
اه اه اه:|
چجور دخترا پسرای اینطوری رو تحمل میکنن نمیدونم:|
پسرا چطوری دخترای اینطوری رو تحمل میکنن

اون دختره باید ناز بکنه عشوه بیاد :|
پسر که نباید ناز بکنه و عشوه بیاد:|

(16-11-2021، 18:10)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

و 21000 سپاس

چند میخری؟14k

هزار4fvf

گند زدم به عکسام :|
وای وای وای

(15-11-2021، 23:51)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-11-2021، 22:36)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عسیسم بدو دیده:»
اه اه اه:|
چجور دخترا پسرای اینطوری رو تحمل میکنن نمیدونم:|

دا خوب هیزی v:

مگه فقط دخترا به پسرا مین هیز؟ :vvv

مثلا من به اون میگم هیز v:

تازه شایدم بگم هوز
یا هاز
v:

حسین تویی؟:|
:ngh: