انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(16-11-2021، 18:09)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 17:12)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اخ كلاس زبان خيي خوبه ها اما سر كلاسي انگار يه قرنه:>

اگه چیزی نخونده باشی و تکالیف انجام نداده باشی اره
وگرنه من دوسش دارم

هيممم من ده ساله دارم ميخونم اما بازم خسته نشدم جالبه(:
اما اين ك انلاينه نميگذره بده
حرکت دستا
ایول
(16-11-2021، 19:44)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 18:09)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اگه چیزی نخونده باشی و تکالیف انجام نداده باشی اره
وگرنه من دوسش دارم

هيممم من ده ساله دارم ميخونم اما بازم خسته نشدم جالبه(:
اما اين ك انلاينه نميگذره بده

من این ترم مدرکمو میگیرم اگه خدا بخواد
اگه این چند ترم رو رفته بودم تا تابستون تموم میشدم
الان تقریبا هشت ساله که میرم
بخاطر دبیرستان این چندسال اخیر زیاد نتونستم تخصصی بخونمش:/
انلاین بهتره دراز میکشم رو تخت کسی هم نمیبینه
خستگی کلاس رفتنو نداره نیازیم نیست کلی وقت بذاری تا اماده شی
(16-11-2021، 18:25)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 18:22)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(:
ممنون ناراحت نشی یه وقتا
اون دفعه گفتم بنت میکنم و از این حرفا...
کلا من چرت و پرت زیاد میگم
چخبر؟

اشکالی نداره، گذشته ^^
سلامتی، داشتم یکم استراحت میکردم گفتم بیام فلش یه سر ..
چخبر از تو؟

(:
خوب کردی اومدی
سلامتیت خبر خاصی ندارم
دانشجویی؟
(16-11-2021، 16:37)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/1636908879613-polarr.jpg
چال لپش و برق چشاش و حالت صورتش قند تو دلم اب کرد
حقیقتا اول فکر کردم دختره که بعد گفت پسرم
دیگه الان مطمئن شدم پسرا هم میتونن ناز و گوگولیی باشن
ولی خوب چرا باید بچه ای به این کوچیکی تو این سرما تنهایی تو خیابون باشه خیلی ظلمه
بگردمت
احیانا کودک کار و .. یا تو خیابون بود فقط ؟
(16-11-2021، 20:27)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 16:37)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/1636908879613-polarr.jpg
چال لپش و برق چشاش و حالت صورتش قند تو دلم اب کرد
حقیقتا اول فکر کردم دختره که بعد گفت پسرم
دیگه الان مطمئن شدم پسرا هم میتونن ناز و گوگولیی باشن
ولی خوب چرا باید بچه ای به این کوچیکی تو این سرما تنهایی تو خیابون باشه خیلی ظلمه
بگردمت
احیانا کودک کار و .. یا تو خیابون بود فقط ؟
عه نگفتم؟
بله کودک کار بود
یعنی میتونم معدل منم 20 بشه؟(:
(16-11-2021، 21:04)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
انشالله
ببینم معلمتون بین شما و چاپلوسا تبعیض ایجاد میکنه؟:/
(16-11-2021، 21:16)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 21:04)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
انشالله
ببینم معلمتون بین شما و چاپلوسا تبعیض ایجاد میکنه؟:/

من خودم چاپلوسم
(16-11-2021، 18:41)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-11-2021، 23:12)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پسرا چطوری دخترای اینطوری رو تحمل میکنن

اون دختره باید ناز بکنه عشوه بیاد :|
پسر که نباید ناز بکنه و عشوه بیاد:|

(16-11-2021، 18:10)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چند میخری؟14k

هزار4fvf

گند زدم به عکسام :|
وای وای وای

(15-11-2021، 23:51)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دا خوب هیزی v:

مگه فقط دخترا به پسرا مین هیز؟ :vvv

مثلا من به اون میگم هیز v:

تازه شایدم بگم هوز
یا هاز
v:

حسین تویی؟:|

نه دیگه اون حسین سابق مرد Telegh_01

*صدای مهراب