انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(16-11-2021، 23:04)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 22:57)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بله میانگین همون معدله
مال ما 10نفر اول همه بالای نود و 5 بودن من نفر شیشم شدم:>
بخون چون هفتم پایه شیش سال دیگت تا کنموره هرچند از الان باید گوشتو با این جمله پر کنی(سال دهم بیشتر دربارش میخونین)

چطور شد معدلت شد 19 و 95؟ به چه سبکی درس میخوندی؟
من الان میخوام هدف گذاری کنم هرکیو میبینم خفتش میکنم اینارو میپرسم ازش از بابا و خواهرم گرفته تا تو Telegh_01

Telegh_01
از اونجایی که میدونی ازمون ترم تشریحیه پس:
1.باز خوانی داشته باش هر روز بعد مدرسه همون موقعی ک معلم درسو میده درس رو دوره کن
2.سوالاتو تحلیل کن مثلا یک ازمونی میدی یا جواب تکالیفتو چک میکنی بشین ببین چرا به فرض سوال عبارت جبری من اشتباهه چرا این یک جمله نیست یا چرا رادیکال فلان ،فلان نیست
3.تست بزن!چون جدا از تشریحی تست مهممه
4.هر روز اول از درسی شروع کن ک بیشتر اشکال داری مثلا من شعر این درس فارسی رو با ارایه هاش چون زیادن مشکل دارم پس اول با اون درس شروع میکنم و بعد میرم سراغ درس های دیگم
5.هیچ وقت جلو تر نرو تعداد صفحاتو بشمر یا همین طوری بگذری از صفحه ای و بگی من ک اینو بلدم مثلا خبب باشه من فرمول مساحت استوانه رو بلدم پس تمرین حل نمیکنم این واقعا کار خوبی نیست
6.نوت بردار شده سوالاتی ک جوابشون فقط یک کلمس مثلا جواب یک سوالی استیضاح میشه همونو بنویس
7. تو مکان اروم درس بخون جوری نباشه یوهو ی ادم نیمه محترمی بی کله وارد اتاقت شه
8.اگر امتحان داری صبر نکن معلم بگه ک شما امتحان دارید جلسه بعدد. خودت هر روز اماده باش
9. مهم ترین نکنه هیچ وقت هیچ جا هیچ درسو حفظ نکن حتی اجتماعیو!یاد بگیر تخلیل کن دلیل و منطق بیار
10.هر سوال هر چند کوچیکیم داری بپرس شاید یک سوال مهم باشد
11.برای امتحانات دی و خرداد نزار زمانی ک شروع ازمونا رو اعلام کردن تو از نیمه اذر دورتو شروع کن مشکلاتتو پیدا کن
12.هر نکته ای هر چند مسخره رو هم جدی بگیر و بخون
13.موبایل لب تاپ تلفن و ....در دسترست نباشه
14.محل درست شلوغ نباشته چون حواس پرتی میاره
15.برا خودت هدفاتو از کوچیک ب بزرگ مرتب کن به ترتیب بهشون برس هدف اول من مثلا ترم یکمو بیست شم پس درس میخونم تا ب نتیجه دلخواهم برسم
16. و در اخر ساعاتی رو مختص استراحتت کن هر چند کم اما مفیذ

(16-11-2021، 23:10)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 22:18)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هيممم خوش ب حالت اما مردا خوب درس ميدن خدايي
(((((: ميرم ديگه اما الان ديگهفول فولم*-*
يكم همه چيم زود بوده بخاطر همين-_-
اره همینطوره
معلم‌مون خیلیم باکلاسه عکس های پروفش مثل بازیگراست (:
منم یکم وقت بزارم فول میشم شایدم خودم احساس میکنم چیزی بلد نیستم
فکر کنم یکم وسواس دارم
خب از چی شروع کردی

خیخیخیخیخ:>
نه بشین جلو اینه سناریو بده
در چ مورد؟
از پایه فونیکس
(16-11-2021، 23:33)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 23:04)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چطور شد معدلت شد 19 و 95؟ به چه سبکی درس میخوندی؟
من الان میخوام هدف گذاری کنم هرکیو میبینم خفتش میکنم اینارو میپرسم ازش از بابا و خواهرم گرفته تا تو Telegh_01

Telegh_01
1.باز خوانی داشته باش هر روز بعد مدرسه همون موقعی ک معلم درسو میده درس رو دوره کن
2.سوالاتو تحلیل کن مثلا یک ازمونی میدی یا جواب تکالیفتو چک میکنی بشین ببین چرا به فرض سوال عبارت جبری من اشتباهه چرا این یک جمله نیست یا چرا رادیکال فلان ،فلان نیست
4.هر روز اول از درسی شروع کن ک بیشتر اشکال داری مثلا من شعر این درس فارسی رو با ارایه هاش چون زیادن مشکل دارم پس اول با اون درس شروع میکنم و بعد میرم سراغ درس های دیگم
5.هیچ وقت جلو تر نرو تعداد صفحاتو بشمر یا همین طوری بگذری از صفحه ای و بگی من ک اینو بلدم مثلا خبب باشه من فرمول مساحت استوانه رو بلدم پس تمرین حل نمیکنم این واقعا کار خوبی نیست
6.نوت بردار شده سوالاتی ک جوابشون فقط یک کلمس مثلا جواب یک سوالی استیضاح میشه همونو بنویس
8.اگر امتحان داری صبر نکن معلم بگه ک شما امتحان دارید جلسه بعدد. خودت هر روز اماده باش
9. مهم ترین نکنه هیچ وقت هیچ جا هیچ درسو حفظ نکن حتی اجتماعیو!یاد بگیر تخلیل کن دلیل و منطق بیار
11.برای امتحانات دی و خرداد نزار زمانی ک شروع ازمونا رو اعلام کردن تو از نیمه اذر دورتو شروع کن مشکلاتتو پیدا کن
15.برا خودت هدفاتو از کوچیک ب بزرگ مرتب کن به ترتیب بهشون برس هدف اول من مثلا ترم یکمو بیست شم پس درس میخونم تا ب نتیجه دلخواهم برسم

(16-11-2021، 23:10)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اره همینطوره
فکر کنم یکم وسواس دارم
خب از چی شروع کردی

در چ مورد؟
از پایه فونیکس

تو واقعا این همرو برای من تایپ کردی؟(: واقعا؟ ریلی؟
خیلییی خوب بودددد*-* تروخدا ببخشید بهت همش زحمت میدم
فرستادمش پیام های ذخیره شده
(16-11-2021، 23:36)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 23:33)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Telegh_01
15.برا خودت هدفاتو از کوچیک ب بزرگ مرتب کن به ترتیب بهشون برس هدف اول من مثلا ترم یکمو  بیست شم پس درس میخونم تا ب نتیجه دلخواهم برسم

در چ مورد؟
از پایه فونیکس

تو واقعا این همرو برای من تایپ کردی؟(: واقعا؟ ریلی؟
خیلییی خوب بودددد*-* تروخدا ببخشید بهت همش زحمت میدم
فرستادمش پیام های ذخیره شده
اره تازه با تاچ لب تاپم نوشتم انگشتام پوکید
چ کنیم خراب رفاقتیم:>
نه عزیزم:>هر وقت مشورت خواستی میتونم کمکت کنم:>
(16-11-2021، 21:26)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 18:41)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اون دختره باید ناز بکنه عشوه بیاد :|
پسر که نباید ناز بکنه و عشوه بیاد:|

هزار4fvf

گند زدم به عکسام :|
وای وای وای

حسین تویی؟:|

نه دیگه اون حسین سابق مرد Telegh_01

*صدای مهراب

:/
حسین پ مو ۵شنبه همی هفته اومیه بیوم یاسوج کشکش:/
تو نواس به مو پیام بی البردع گوزیل مو خوعکسم هشتم مینع انجمن
بیا خصوصی شمارتو بدع

(16-11-2021، 22:01)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 18:41)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هزار4fvf

کمه داداش :>
ته تهش ۱۵۰۰ مارو به خیر تورو به سلامت:>
(16-11-2021، 22:10)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 22:09)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیچ میخونمشونTelegh_01
آوو موفق باشی خانوم دکتر

دکتر نمیشم من Telegh_01

خانوم مهندس
(16-11-2021، 23:31)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 23:22)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

جنتلمن بودن چان شوهر اینده مو ببین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://uupload.ir/view/vid_20211116_235205_cnj.mp4/

نمیدونم چرا ولی فقط یه صفحه سیاه آورد

باز میفرستم پس

[ -> ]
[ -> ]
اره همینطوره
فکر کنم یکم وسواس دارم
خب از چی شروع کردی

در چ مورد؟
از پایه فونیکس

اینه از ترس میشکنه Telegh_01
همون جمله بالا
تو ارایش حرفه ای هستی؟
(17-11-2021، 1:03)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(16-11-2021، 23:31)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نمیدونم چرا ولی فقط یه صفحه سیاه آورد

باز میفرستم پس

[ -> ]
در چ مورد؟
از پایه فونیکس

همون جمله بالا
تو ارایش حرفه ای هستی؟
Telegh_01
اصلااا خوب نیستم._. گند میزنم همه روووو
(17-11-2021، 7:08)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(17-11-2021، 1:03)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همون جمله بالا
تو ارایش حرفه ای هستی؟
Telegh_01
اصلااا خوب نیستم._. گند میزنم همه روووو

اوه (:
تمرین کن بهتر میشی
منم بعد دیدن یه سریال بهش علاقه مند شدم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگو آزاد | نسخه 463 79
ودرلا

هیییییببز