انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(18-11-2021، 14:16)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-11-2021، 12:43)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

این گفته دعواش کن

هر کی و نظرش زوری که نیست ^^

افریین دقیقا:>

مخالف خودم تو ناشناست نوشتم ببینم عکس العملت چیه
همونی که ولش کن چش دیدن پسرای دیگه رو نداره((:
همه رو من نوشتم
(18-11-2021، 14:28)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-11-2021، 13:32)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فوضول یکی دیگه از القابمه

ببند باو خو دوستش ندارم زوره:>قیافش ی جوریه
اینو من ندادم
+
هییی ولش کن

(18-11-2021، 14:16)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هر کی و نظرش زوری که نیست ^^

پس چرا پرسیدی کی گفته؟

به هر حال
-
هاهاهاهاها
(18-11-2021، 14:04)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-11-2021، 13:42)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مشکلات زندگی (:

ناامید شدن راهش نیست اما..

اگه بقیه مردم مشکلات من رو داشتن تا الان خودکشی میکردن
پس ناامید شدن شاید راهش باشه
(18-11-2021، 15:42)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-11-2021، 14:04)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ناامید شدن راهش نیست اما..

همه تو زندگيشون مشكلت زيادي دارن همين من ((:
اتفاقات غمانگيز زيادي تو زندگيم افتاده ولي ميدوني نميشه هميشه با شايد ها زندگي كرد ميشه؟
هيچ وقت نااميد شدن راهش بوده و نيست چون نااميد شدن زندگي رو سخت تر ميكنه:>

از امپول نجاتم بده خیلی درد داره  Telegh_34

(18-11-2021، 15:46)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-11-2021، 15:42)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اتفاقات غمانگيز زيادي تو زندگيم افتاده ولي ميدوني نميشه هميشه با شايد ها زندگي كرد ميشه؟
دیگه چیزی واسم مهم نیست (:
فقط زن چان بشم Telegh_01
(18-11-2021، 15:47)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

از امپول نجاتم بده خیلی درد داره  Telegh_34

(18-11-2021، 15:46)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیگه چیزی واسم مهم نیست (:
فقط زن چان بشم  Telegh_01
به هر حال نااميد نشو(:
Telegh_01عاخ
(17-11-2021، 15:17)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خدا نکنه عزیزم
درس درس درس^^

ای جانم موفق باشی
چی میخوندی؟

(17-11-2021، 16:34)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ما بیشتر سلطان v:
کاملا واضح فرمودم 4fvf
چخبرا ؟ خوبی ؟

جون D:
فرمودی؟ دوباره بفرمایید :>>
خوبم شکر ، خبرا که زیاده &_& خودت خوبی؟

(17-11-2021، 16:43)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هق
بیشتر خبر بگیر گلبم میشکنه:>

چشم

برات ارزش ندارم؟
چرا
باید ازم تشکر کنی(:
(17-11-2021، 17:10)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نخودچی کرانچی ارپیچی هرچی که اخرش چی
نه...پا انداختمت v:

کوفت :|
حیف نمی تونم اینجا به طور دلخواهم جوابتو بدم :>

(17-11-2021، 18:14)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اصن مزایده بندازیم وسط؟:v

هرکی اخرین قیمتو داد من 1000 بیشتر میگیرمش:v

داداش شاید اصن فروشی نباشه :>>>>>