انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(18-11-2021، 17:13)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-11-2021، 14:28)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینو من ندادم
+
هییی ولش کن

پس چرا پرسیدی کی گفته؟

محض اطلاع پسر جان ^^
هر کیو ضائقه شخصیش
با رومی بحث داری  منو وسط میندازی  ^^

(18-11-2021، 14:39)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
افریین دقیقا:>
چقد باهم بحث میکنین دختر ^^

(18-11-2021، 15:58)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ای جانم موفق باشی
چی میخوندی؟

جون D:
فرمودی؟ دوباره بفرمایید :>>
خوبم شکر ، خبرا که زیاده &_& خودت خوبی؟

چشم

ممنونم عزیز دلم همچنین *.*
برا کنکور :[
منو مهدی از اولم ابمون تو یه جوب نمیرفت:>
(18-11-2021، 16:29)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-11-2021، 16:23)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مهم نیس میگذره
چان رو به من بدن چیز دیگه ای نمیخوام Telegh_01

((:
عاخ چقد قانع نميشه يكم از قانعيتتو به من بدييي؟ Telegh_01
فکر میکنی من قانعم الان؟
چان همه چی داره
میتونم خونه ماشین همه چی داشته باشم
یه شوهر خوب و کیوت و فوق استعداد
اخلاقش بیست پولم که داره جذابم که هست
کی اخه همه ی این ویژگی های رو داره؟
از پولش واسه پیشرفتم استفاده میکنم  (:
الان بنظرت قانعم؟
اگه قانع بودم با یکی از پسرای خیابونی ازدواج میکردم  Telegh_01
(18-11-2021، 14:41)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-11-2021، 14:28)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینو من ندادم
+
هییی ولش کن

پس چرا پرسیدی کی گفته؟

به هر حال
-
هاهاهاهاها
هههه
بچه پرو هم به کلکسیون القابت اضافه کن

بعد دوروز چرک نویس اولیشو تموم کردم.
(18-11-2021، 17:50)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

بخاطر درس و گوشی فرصت نکردم
گفتن باید با برنامه ورد بنویسیم
بصورت پی دی اف ارسالش کنیم؟
(18-11-2021، 17:38)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-11-2021، 16:29)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
((:
عاخ چقد قانع نميشه يكم از قانعيتتو به من بدييي؟ Telegh_01
فکر میکنی من قانعم الان؟
چان همه چی داره
الان بنظرت قانعم؟
عاخخخخخخخخخخخ Telegh_01
چقد این ویژگی های زیادی دارههه میگم داداش ندارههههه:>
(18-11-2021، 18:37)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-11-2021، 17:38)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فکر میکنی من قانعم الان؟
چان همه چی داره
الان بنظرت قانعم؟
عاخخخخخخخخخخخ  Telegh_01
همونیه که همه دخترا تو رویاهاشون میبینن
یکیشون داره اون یکی چان نداره
(18-11-2021، 17:50)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-11-2021، 14:41)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به هر حال
-
هاهاهاهاها
هههه
بچه پرو هم به کلکسیون القابت اضافه کن

ج.ووووننننن

(18-11-2021، 18:38)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-11-2021، 18:37)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عاخخخخخخخخخخخ  Telegh_01
همونیه که همه دخترا تو رویاهاشون میبینن
یکیشون داره اون یکی چان نداره

ای بابااااا:>
پسر رویاهااا
(17-11-2021، 22:23)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نقل قول: اره فحش دادم ناموصا تهیونگ چی دار همه عاشقشن نه تهیونگ کل بی تی اس همه بخاطر قیافشون دوسشون دارن وگرنه اهنگاشون عنصر خاصی ندارن

خداییش فقط ده درصد پسرا جذاب هستن
تا حالا تو خیابونا و مکانای عمومی جز یکی دو تا بیشتر جذاب ندیدم
طبیعیه که همه عاشق تهیونگ بشن قربونش برم (:
تو هم حسودی بیش نیستی
هر چقدر دوس داری خودتو .. بده هیچوقت به پاش نمیرسی (:
اونقدر ازشون متنفری که همش بهشون فکر میکنی Telegh_01
اهنگای فارسی هم همشون مثل همن عنصر خاصی ندارن (بجز اهنگای قدیمی)
حرف دیگه ای بزنی جواب نمیدم
معلومه تو همونی که بحث عکس رو راه انداختی به خواستت نرسیدی
مجبور شدی فش بدی و کارت به اینجا رسید
بدبخت بیچاره دلم به حالت میسوزه خیلی بیچاره ای
اگه به جای هیت درساتو میخوندی الان شاگرد اول کلاس میشدی

Wtf
اینا دروغین ترین چیزایی بودن که خوندم
(18-11-2021، 16:34)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
XD   چرااااا؟
گشادیم میاد حقیقتا

(18-11-2021، 16:35)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پس نمیخرم:v

وقتی فروشی نباشه قصدت برا خریدن یا نخریدن چه فرقی داره؟ v:

(18-11-2021، 17:13)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ماچ به کلت -.-
تجربی؟
(18-11-2021، 19:48)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-11-2021، 16:34)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
XD   چرااااا؟
گشادیم میاد حقیقتا

(18-11-2021، 16:35)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پس نمیخرم:v

وقتی فروشی نباشه قصدت برا خریدن یا نخریدن چه فرقی داره؟ v:

[ -> ]

ماچ به کلت -.-
تجربی؟
#گشادیسم
دارو ساز شم قطعا ی دارو براش میسازم:>