انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(18-11-2021، 17:30)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-11-2021، 17:13)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
محض اطلاع پسر جان ^^
هر کیو ضائقه شخصیش
با رومی بحث داری  منو وسط میندازی  ^^

چقد باهم بحث میکنین دختر ^^

ممنونم عزیز دلم همچنین *.*
برا کنکور :[
منو مهدی از اولم ابمون تو یه جوب نمیرفت:>

^^ جور میشین نگران نباش

(18-11-2021، 19:48)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-11-2021، 16:34)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
XD   چرااااا؟
گشادیم میاد حقیقتا

(18-11-2021، 16:35)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پس نمیخرم:v

وقتی فروشی نباشه قصدت برا خریدن یا نخریدن چه فرقی داره؟ v:

(18-11-2021، 17:13)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ممنونم عزیز دلم همچنین *.*
برا کنکور :[

ماچ به کلت -.-
تجربی؟
^^ به به
ن عزیزم انسانی
(18-11-2021، 20:09)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-11-2021، 17:30)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منو مهدی از اولم ابمون تو یه جوب نمیرفت:>

^^ جور میشین نگران نباش

(18-11-2021، 19:48)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
گشادیم میاد حقیقتا

وقتی فروشی نباشه قصدت برا خریدن یا نخریدن چه فرقی داره؟ v:

ماچ به کلت -.-
تجربی؟
^^ به به
ن عزیزم انسانی
نه همین طور خوبه:>
(18-11-2021، 17:54)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-11-2021، 17:50)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بعد دوروز چرک نویس اولیشو تموم کردم.

بخاطر درس و گوشی فرصت نکردم
گفتن باید با برنامه ورد بنویسیم
بصورت پی دی اف ارسالش کنیم؟
نه باید خود ورد رو بفرستی.

(18-11-2021، 19:16)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-11-2021، 17:50)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هههه
بچه پرو هم به کلکسیون القابت اضافه کن

بعد دوروز چرک نویس اولیشو تموم کردم.

ج.ووووننننن

(18-11-2021، 18:38)DarkLight نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
همونیه که همه دخترا تو رویاهاشون میبینن
یکیشون داره اون یکی چان نداره

ای بابااااا:>
پسر  رویاهااا

جوووننن رو دقیق تر توصیفش کن
(18-11-2021، 20:25)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-11-2021، 19:16)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ج.ووووننننن

لازم نیست:.
(13-11-2021، 6:48)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(12-11-2021، 23:27)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عا حالا زیبا شد
اتفاقا دختر بالاتر از پسرہ
اگ پسر اذیتش کنہ اون مقصرہ؟ اصن تو کتت میرہ؟
کی گفتہ زن حق طلاق ندارہ؟
کی گفتہ مادر نمیتونہ مسئولیت بچشو داشتہ باشہ؟
اون حرفتنو نفھمیدم
و اگ سکوت یادتون دادند اشتباہ کردند چون ھیچوقت در برابر ظلم نباید سکوت کرد
خوب آرہ قبول دارم
ی ناشناس واسم بنویس ثواب دارہ

(:
چرا بالا پايين ميكني  خدايي تو ايران ما رو پايين ميارن ديگه ._. اگه نمياوردن زنها نميرفتن خارج خواننده شن ك (:
ايران خوبه عاليه اما محدودتاش براي يك زن خيلييي زياده خدايي نميفهمم دختر اسكيت برد بازي كنه ميخورنش نه خدايي ميخورنش؟؟؟
براي زن حق طلاق نداره هم بستگي ب خودش داره (: مثلا تو عقد نامه بگه ك ميخوام حق طلق با من باشه^^
براي مسئوليت بچه هم همون طور ك ميدوني اگر مادر و پدر به توافق برسن يا پدر صلاحيت نگهداري نداشته باشه اينم ميشه اون موقع
چون همون طور ك ميدوني وقتي طلاق ميگيري پسر تا دو سالگي پيش مادر ميمونه و دختر تا هفت سالگي._.
مردم بخاطر ابرو حاضرن از دخترشونم بگذرن(:
فيلم خانه پدري برا چي 10 سال توقيف بود پخش شد دوباره توقيف شد؟چون داشت زندگي واقعي كوته فكر ها و رو نشون ميداد نشون ميداد ك بخاطر يه اشتباه كوچيك بخاطر ابرو بچه رو كشتن^^
و عاقبت اين اثر تا سه نسل ادامه داشت*-*
من لينكي نميبينم

ایییییییییی خداااااااااا
اینو از من داشته باش اول مخاطبتو بشناس بعدا بحث کن
میدونستی به من میگن تعصبی و ابلح و بیسواد و احمق و کم هوش و سمی و ... ؟
من جواب تمام این سوالاتو میدونم و رفتم دنبالش اما خوب نیازی نمیبینم جواب بدم
نمونش همین حق طلاق که میگید اینقدر گسترده است و خوب حرف شماهم درسته و یه سری شرایط داره
و همچنین این که میگید مسئولیت بچه این بچه است که خودش مشخص میکنه و اینی که شما میگید مال بچه اییه که ممیز نباشه
حاجی بیخیال بحث الان حوصله ندارم
harfeto.timefriend.net/16335146841135

من به یه نتیجه جالب دیگ رسیدم =)
(18-11-2021، 20:38)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-11-2021، 20:25)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اینو من تشخیص باید بدم .
جوووون چه کاربردی داشت اینجا؟
شماهم پس دقت کردین دیگ ن؟
(18-11-2021، 19:25)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عشق من ل*ز بود من نمیدونستم...

واو فرار کن پرهام Telegh_01
(18-11-2021، 20:48)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(13-11-2021، 6:48)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(:
چرا بالا پايين ميكني  خدايي تو ايران ما رو پايين ميارن ديگه ._. اگه نمياوردن زنها نميرفتن خارج خواننده شن ك (:
ايران خوبه عاليه اما محدودتاش براي يك زن خيلييي زياده خدايي نميفهمم دختر اسكيت برد بازي كنه ميخورنش نه خدايي ميخورنش؟؟؟
براي زن حق طلاق نداره هم بستگي ب خودش داره (: مثلا تو عقد نامه بگه ك ميخوام حق طلق با من باشه^^
براي مسئوليت بچه هم همون طور ك ميدوني اگر مادر و پدر به توافق برسن يا پدر صلاحيت نگهداري نداشته باشه اينم ميشه اون موقع
چون همون طور ك ميدوني وقتي طلاق ميگيري پسر تا دو سالگي پيش مادر ميمونه و دختر تا هفت سالگي._.
مردم بخاطر ابرو حاضرن از دخترشونم بگذرن(:
فيلم خانه پدري برا چي 10 سال توقيف بود پخش شد دوباره توقيف شد؟چون داشت زندگي واقعي كوته فكر ها و رو نشون ميداد نشون ميداد ك بخاطر يه اشتباه كوچيك بخاطر ابرو بچه رو كشتن^^
و عاقبت اين اثر تا سه نسل ادامه داشت*-*
من لينكي نميبينم

ایییییییییی خداااااااااا
نمونش همین حق طلاق که میگید اینقدر گسترده است و خوب حرف شماهم درسته و یه سری شرایط داره
و همچنین این که میگید مسئولیت بچه این بچه است که خودش مشخص میکنه و اینی که شما میگید مال بچه اییه که ممیز نباشه

اووو حاجی میزاشتی دو سال دیگ ج میدادیییی:>
منم حوصله بحت ندارم
بای:>

(18-11-2021، 20:57)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-11-2021، 20:38)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اینو من تشخیص باید بدم .

ی کاربردی داشت دگ:>
اونش ب من ربط داره
(18-11-2021، 21:43)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-11-2021، 20:48)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ایییییییییی خداااااااااا

اووو حاجی میزاشتی دو سال دیگ ج میدادیییی:>
منم حوصله بحت ندارم
بای:>

(18-11-2021، 20:57)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اینو من تشخیص باید بدم .

ی کاربردی داشت دگ:>
اونش ب من ربط داره

حرف اخرته؟