انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگو آزاد | نسخه 463
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
درود گفتگو آزاد | نسخه 463 1

قوانین : ☠

1- از به کاربردن الفاظ رکیک و ناپسند و فحاشی در موضوع خودداری کنید.

2- از گذاشتن شماره,آِی دی یاهو,آی دی تلگرام و اینستاگرام . امثالهم ... در موضوع خود داری کنید.

3- اینجا جای بحث و جدل نیست, مشکلات خود را در جایی دیگر و به صورت خصوصی حل کنید.

4- اجازه زدن این تاپیک را فقط مدیران گفتگوی آزاد دارند.

5- پیش از رسیدن به 200 صفحه نسخه بعدی را بزنید.

6- اگر عکستان اندازه بزرگی دارد و یا پرحجم است آن را به صورت لینک مستقیم قرار دهید.
گاهی توی گوی خالی دور از بوی قالی
ارتباط داشته باشی با هر دود مانی بگی دود مانی
بترس از شیپور پشت صدام
صور اسرافیل تاریخ شماها رو میزاره تو گور جاوید
..
زیبا بود
ای جانم بالاخره نسخه جدید
گفتم تو صفحه اول ثبت بشه که امروز حسام رفته مدرسه Telegh_01
(07-11-2021، 18:05)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

حسام مدرسه میره؟
(07-11-2021، 18:06)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-11-2021، 18:05)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

حسام مدرسه میره؟

آرههههه
What do you looking at
(07-11-2021، 18:07)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-11-2021، 18:06)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حسام مدرسه میره؟

آرههههه

از حسام بعید بود