انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اموزش ضایع کردن پسرها(طنز باحال)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اموزش ضایع کردن پسرها(طنز باحال) 1 [/img]

*توی جمعی كه یه عده پسر دارن فوتبال میبینند ، در لحظه حساس تلویزیون رو خاموش كنید.

*توی جمع دانشجویی هنگام عكس گرفتن پسرا رو از كادرخارج كنید.

*توی یه مهمونی تو چای پسر مورد نظرتون 1قاشق نمك بریزید.

*اگه یه پسر با موهای ژل زده از كنار خونه شما عبور كرد ازپنجره یه سطل آب روش بریزید.

*قبل از اجرای زنده خوندن یه پسر سیم میكروفون رو قطع كنید.

*در جلوی پسری كه سرش خلوته از كاشت و زیبایی موهای پسر همسایه تعریف كنید.

*شیشه نوشابه تان را به پسر مورد نظرتون بدین تا باز كنید ، سپس بگین كه میل ندارین.

*اگه یه پسر ازتون ساعت پرسید به ساعت نگاه كنید و بگین عجله كن قرارات دیر شده !

*به یه پسری كه موهاش رو مدل جدید درست كرده اشاره كنید و بلند بگین ، این رو به برق وصل كردن ؟

*به پسر مورد نظر یه هدیه بدین ، بعد بگین اشتباه شده این مال اون یكیه !

*اگه سر جلسه امتحان پسری از شما تقلب خواست جواب سوال اشتباه بدین.

*تو دانشگاه ماشین پسر مورد نظرتون رو پنچر كنید.

*اگه یه پسری جلوش دوستاش یه شاخه گل هدیه داد ، جلوی بینی خود رو بگیرین و بگین به این بو آلرژی دارین.

*اگه سر كلاس یه پسری اصرار داشتكه امتحان كنسل بشه شما مصر باشین كه امتحان برگزار بشه.
Big GrinBig Grin
ها ها هاAngryAngryAngry

مامانی من حالم گرفته شدDodgyDodgyDodgyDodgy هاهاهاهاAngryAngryAngryAngryAngry
بی جنبه واسه خنده گذاشتم خودمم پسرمDodgy
هه هه ههBig Grin
خیلی با حال بود حتما این کارو میکنم البته میدونی که این بلا هارو سره تو نمیارم بستگی داره پسره کی باشه و چه غلطی کرده باشهBig Grin:cool:
باشه حتما حتما این کارارو سر پسرخالم در میارم
هه هه هه ههBig GrinBig Grin
(07-03-2013، 13:50)nina dobrev نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی با حال بود حتما این کارو میکنم البته میدونی که این بلا هارو سره تو نمیارم بستگی داره پسره کی باشه و چه غلطی کرده باشهBig Grin:cool:

تو که جات تو قلبمه عشقمHeartBlush
Dodgyخواین کارارو گیرم انجام دادیم پسره که بدترتلافی میکنه پسرارودست کم گرفتین؟
ههههه Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9