انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بارسا 3-3 سیتی: 6 گل به افتخار اونسوئه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدار خیریه تیم های بارسلونا و منچسترسیتی با تساوی 3-3 به پایان رسید.
بارسا 3-3 سیتی: 6 گل به افتخار اونسوئه 1
به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا و منچسترسیتی امشب در دیداری دوستانه در ورزشگاه نوکمپ به مصاف هم رفتند؛ دیداری که برای کمک به بیماران مبتلا به ALS (اسکلروز جانبی آمیوتروفیک) برگزار شد.

بارسا 3-3 سیتی: 6 گل به افتخار اونسوئه 1
خوان کارلوس اونسوئه، دروازه بان سابق بارسلونا که در زمان حضور پپ گواردیولا و لوئیز انریکه، کمک مربی بارسا بود، به این بیمااری مبتلا شده و به همین دلیل این دو باشگاه تصمیم گرفتند با برگزاری این دیدار به تحقیقات در مورد این بیماری کمک کنند.

بارسا 3-3 سیتی: 6 گل به افتخار اونسوئه 1
اولین گل این بازی در دقیقه 21 روی اشتباه اینیاکی پنیا، دروازه بان بارسا، جولیان آلوارز گل اول را برای منچسترسیتی به ثمر رساند. این نتیجه تنها 8 دقیقه پایدار بود و در دقیقه 29، ضربه پی‌یر امریک اوبامیانگ از زاویه بسته، استفان اورتگا را مغلوب کرد.

بارسا 3-3 سیتی: 6 گل به افتخار اونسوئه 1
این نتیجه تا دقیقه 66 پایدار بود تا اینکه فرانکی دی یونگ از شلوغی مقابل دروازه سیتی استفاده کرد و با یک شوت محکم بارسا را پیش انداخت.
سیتی هم اجازه نداد برتری بارسا چندان دوام داشته باشد و در دقیقه 70، کول پالمر پاس ژوائو کانسلو به دهانه دروازه را با یک بغل پای ساده تبدیل به گل کرد.
پاس عالی سرخی روبرتو به مقابل دروازه سیتی را ممفیس دیپای در دقیقه 79 تبدیل به گل کرد تا بازی 3-2 به سود بارسا شود.
این نتیجه تا آخرین ثانیه های بازی پابرجا بود تا اینکه در هشتمین دقیقه از وقت های تلف شده، ریاض محرز از روی نقطه پنالتی با یک شوت محکم، آرنائو تناس، دروازه بان ذخیره بارسا در این دیدار، را مغلوب کرد و بازی 3-3 به پایان رسید.
اینیکه بعد سال ها به جایی رسیدیم که میتونیم به سیتی 3 تا بزنیمُ انصافا \اداش صبوریامون بعد از کینگ ستین و کومانه