انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بیوگرافی رابیا سویتورک (Rabia Soyturk)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
رابیا سویتورک (Rabia Soyturk) بازیگر ترکی است. او با بازی در فیلم‌ها و سریال‌های «Persona» در سال 2018، «Özgür Dünya» در سال 2019 و «Benim Adim Melek» از سال 2019 تا 2021 شناخته شده است و هم اکنون معروف ترین اثر او< اکیم> در صدایم را بشنو  ۲۰۲۲ میباشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیوگرافی رابیا سویتورک (Rabia Soyturk) 1

بیوگرافی
رابیا سویتورک (Rabia Soyturk) بازیگر اهل ترکیه و متولد 11 مارس 1996 است. او بازیگری را به طور جدی از سال 2018 آغاز کرد.

او تا به امروز در یک فیلم و 6 سریال بازی کرده است؛ اما معروف‌ترین نقش او شخصیت «اکیم» در سریال «منو بشنو» است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانواده‌ی رابیا سویتورک
پدر و مادر «رابیا سویتورک» شاغل بودند به همین دلیل او بیشتر اوقات دوران کودکی خود را با پدربزرگ و مادربزرگ خود گذرانده است.

او در این مورد می‌گوید: «از این موضوع ناراحت نیستم. در آن دوران فکر می‌کردم که خُب من پدر و مادر خودم را دارم و علاوه بر آن‌ها یک پدر و مادر بزرگتر هم دارم که از من مراقبت می‌کنند. پس من بچه خوش‌شانی هستم.»

او درباره‌ی پدر و مادرش می‌گوید: «پدر و مادرم به من عشق‌ورزیدن را آموختند و من از آن‌ها یاد گرفتم که همه چیز و همه کس را دوست داشته باشم. محبت زیاد آن‌ها باعث نشد که من لوس بار بیایم و برعکس من فهمیدم که عشق و دوست داشتن چه مسئولیت سنگینی است. من از آن‌ها بسیار ممنون هستم.»

تحصیلات

رابیا در هنرستان رشته‌ی پرستاری را آموخت.
بعد از دبیرستان وارد دانشگاه آرل استانبول شد و در رشته معماری تحصیل کرد.
او سپس در فرهنگسرای صدری علیسیک دوره‌های بازیگری را گذراند و بعد از آن وارد دنیای بازیگری شد.
خودش در این مورد می‌گوید: «بازیگری رویا و آرزوی من نبود و برای تفریح و سرگرمی وارد کلاس‌های تئاتر و بازیگری شدم.»

آغاز بازیگری رابیا سویتورک
اولین نقش رابعه سویتورک بازی در سریال بسیار کوتاه «Çukurdakiler» در سال 2018 بود.

فعالیت رابیا سویتورک از سال 2018 تا 2021
رابیا در سال 2018 در سریال پرمخاطب «Persona» بازی کرد.
در سال 2019 در فیلم «Özgür Dünya» ایفای نقش کرد.
بین سال‌های 2018 تا 2021 در دو سریال پرمخاطب بازی کرد: «Gülperi»(از سال 2018 تا 2019) و «Benim Adim Melek» از سال 2019 تا 2021
او از سال 2021 تا 2022 در سریال محبوب «Alparslan: Büyük Selçuklu» ایفای نقش کرد.

بازی رابیا سویتورک در نقش «اکیم» در سریال مرا بشنو
بازی رابیا سویتورک در سریال منو بشنو بسیار مورد توجه قرار گرفت. به‌خصوص که در قسمت اول؛ به خاطر صحنه‌ی جنجالی، بسیار مظلوم واقع شد.
زوج جانر توپجو و رابیا سویتورک از زوج‌های محبوب تابستان 2022 در ترکیه بودند.
رابیا سویتورک در این سریال در نقش دختری از طبقه‌ی پایین جامعه است که بورسیه می‌شود و وارد دبیرستانی می‌شود که تمام دانش‌آموزان آن از افراد ثروتمند جامعه هستند و چشم دیدن او و دو دوست دیگرش را ندارند.