انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اشتباه تایپی......!!!!!!(خیلی قشنگه!)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
دو سال پیش در مدرسه‌ای به فرزندان کارگران مهاجر درس می‌دادم.

زمان برگزاری امتحانات فرا رسید و من سوألات ریاضی را برای دانش آموزان سال اول مدرسه طرح کردم. یکی از سوألات این بود: "خانه شما پنج نفره است، اگر ١٠ تا سیب داشته باشید، هر نفر چند سیب خواهد داشت؟" فکر کردم این سوأل برای بچه‌های هفت یا هشت ساله بسیار آسان خواهد بود.

پس از برگزاری امتحان، ناگهان متوجه یک اشتباه تایپی شدم. عدد "١٠" اشتباهاً عدد "١" تایپ شده بود. حتم داشتم که بچه‌ها آن سوأل را پاسخ نخواهند داد. اما با تعجب دیدم که تقریباً هر کدام از شاگردان جوابی به این سوأل داده‌اند.

در میان جواب‌های مختلف، پاسخی مرا تحت تاثیر قرار داد. دانش آموزی نوشته بود که؛ هر نفر در خانه‌ام یک سیب خواهد داشت. زیرا اگر پدربزرگم این سیب را ببیند، خودش آن را نمی‌خورد و حتماً به مادربزرگ که اکنون سخت بیمار است خواهد داد. ولی می‌دانم مادر بزرگم هم آن سیب را نمی‌خورد و به من که نوه دختری‌اش هستم و دوستم دارد، می‌دهد. من این سیب را به مادرم خواهم داد. مادرم هر روز در خیابان روزنامه می‌فروشد و دلش می‌خواهد سیب شیرین بخورد. اما مادرم هم این سیب را نمی‌خورد و به پدرم می‌دهد. پدرم در کارخانه به سختی کار می‌کند. هر وقت برای ما غذا می‌خرد، خودش نمی‌خورد. بدین ترتیب به هر عضو خانواده یک سیب کامل می‌رسد .....

قشنگ بود؟؟؟؟؟HeartHeart
*
*
سپاس سپاس سپاس؟؟
SleepySleepySleepySleepySleepy
واقعا ممنونSmileHeartHeart
چه قشنگ
خیلی زیبا بود[font=Times New Roman]Heart[size=large
خیلی قشنگ بود ممنونHeart
وااااااااااااااي اشكم در اومد اي جانم
بدک نبود ممنون123
خوب بود