انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: رفتنِ کیـم کیـو جونـگ بِـ سربـازی و خامـوشــیِ موقـتِ "دابـل اِس"!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
رفتنِ کیـم کیـو جونـگ بِـ سربـازی و خامـوشــیِ موقـتِ "دابـل اِس"! 1

سلام... کیم کیو جونگ هستم ...همیشه میگفتم...زمان خیلی زود میگذره..!

انگار همین دیروز بود که اولین آلبوممون رو تو ماه جون انتشار دادیم و الان هم تو ماه جون هستیم..

آیا طبق همون تصمیماتی که گرفتید کارهاتون رو خوب انجام میدید؟؟؟

هنوزم دیر نشده...برای انجام کارایی که تصمیم گیری کردید براشون ..یه بار دیگه فکر کنید... فایتینگ!!!

دلیل اینکه من مدادم رو برداشتم تا این نامرو بنویسم ، اینه که من تصمیم گرفتم به خدمت سربازی برم در ماه جولای...

اینو میخواستم خودم مستقیما" بهتون بگم ...

همیشه تشویق هاتون برای من زیاد بوده و به من عشق نشون دادید ...

من خیلی خوشحالم که خاطرات خیلی خوبی دارم ...

من خیلی خوشحالم و روزهای خوبی رو فقط بخاطر شما دارم ...

همیشه بهتون گفتم که دوست دارم هر چیزی که شما به من میدید ، من بیشترش رو بهتون برگردونم ...

بعد از این من همیشه میخوام که به شما خوشگلا خاطرات خوبی رو بدم ...

این دو سال خوب به نظر میرسه ...من به شما قول میدم که دوباره ملاقاتتون کنم ...واقعا" واقعا" واقعا" ...........

من منتظرم که شمارو رو در 3 جون ملاقات کنم ...

همدیگرو ملاقات میکنیم و بعد خاطرات کافی برای خندیدن با هم پیدا میکنیم..

ما خاطرات خوشگلی خواهیم ساخت .. ممنونم ...

و آرزو دارم که شمام خوشحال باشید ...
2سال گروهشون ازهم پاشیده
هه انگار میخواد وصییت نامه بنویسه .....
ی سربازیه دیگهDodgy
آدمومردمیکنه:cool:
عزیزم "6 ماه پـیــش" که پاشیده شد رفتنه جونگی بود!
کِـ دوباره برگشت!
الان واسه سربازی رفتنه کیم کیو هس!
دلیل اصلی فروپاشی دابل اس بی لیاقتی کمپانی سرمایه گذارشون بود که وقتی کیم هیون جونگ به یه مهمونی جشن تولد رفت انکارش کردن اما وقتی هیون راستشو گفت دیگه ازش طرفداری نکردن و گذاشتن مردم هرچی از دهنشون در میاد به هیون بگن وقتی هم که گروه متوجه شد که این کمپانی دیگه ساپورتشون نمیکنه اصلی ترین جمله ی کیو توی نامه اش که اینجا نوشته نشده این بود :

من همیشه متشکر بودم اما به نظر میرسه که احساس تاسفمم داره به اندازه این احساس زیاد میشه
قبل از اینکه گروه پاشیده بشه داخل اون کنسرت لعنتی گروه از هم متلاشی شدن خودشونو اعلام کرد وقول داد که زود بر گردن
کیو هم به سربازی رفت و به جای دوسال ،دوسال و شش ماه سربازیبود(به دلیل مسخره بازی هاش 6 ماه اضافه خدمت خورد)
و الان هم کمپانی سی ان پی میخواد با دابل اس قرار داد ببنده ولی دابل اس گفته الان زوده و بعد از اتمام فعالیت های شخصی گروه به زودی بر میرده
این خبر رو نمیدونم راسته یا نه اما طبق آخرین شایعه ها اعضا دارن ویدیو کلیپ جدیدشونو میسازن اما نمیخواستن مردم بفهمن که سوپرایزی باشه واسه طرفداراHuh
فک نکنم به خاطرسربازی کیوجونگ گروه پاشیده باشه!!!
(22-12-2013، 17:42)گل سا2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فک نکنم به خاطرسربازی کیوجونگ گروه پاشیده باشه!!!
نه بابا!الکی میخوان بندازن تقصیراین بدبخت......!
مشکل ازکمپانی شون بوده!!!
آره بیشترسایتامینویسن به خاطرکمپانی!!!
بدبخت این رفت سربازی وهمه ی چیزاافتادتقصیراین!!!!!!!!
توغصه نخور!!!Big GrinBig Grin
صفحه‌ها: 1 2