انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ترفند های موبایل شارژ ایرانسل
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
اگه می خوای ۴۷۱۷ تومان شارژ رایگان دریافت کنی باید همه مراحل زیر را انجام دهید.

۱- ابتدا یک اس ام اس خالی (بدون متن) به شماره ۱۳۰ بفرستید.

بعد از فرستادن این اس ام اس یک پیام دریافت می کنید که درخواست شما در حال برسی می باشد.

بعد از این پیام یک پیام دیگر در حدود ۱۰ الی ۳۰ دقیقه بعد دریافت می کنید که در داخل این پیام یک رمز ورود نوشته شده است.

۲- بعد از دریافت اس ام اس رمز شما باید یک اس ام اس به شماره ۳۰۰۰۹۰۰ بفرستید که متن داخل اس ام اس باید به صورت زیر باشد:

متن داخل اس ام اس :

31638018280 Ramz:ShomareTel

در اس ام اس بالا به جای کلمه Ramz بايد رمزي كه با اس ام اس برايتان ارسال شده را بنويسيد و به جاي كلمه ShomareTel بايد شماره تلفن خودتان را وارد كنيد.

به عنوان مثال : 1201:09351234567 31638018280

بعد از انجام مراحل بالا در مدت ۵ الی ۲۴ ساعت بعد مبلغ ۴۷۱۷ تومان شارژ رایگان به شما داده خواهد شد

نکته بسیار مهم : توجه فرمایید که مراحل بالا را فقط ۱ بار انجام دهید. چون در صورت انجام ۲ بار یا بیشتر باعث می شود که این روش از سیم کارت شما غیر فعال شود
خوب مگه مجبوریم این همه کارکنیم خوب خسیس بازی رومیزاریم کنار یه شارژمیخریم آسوده وراحت
مگه بیکاریم
من هنو دارم شارژ مسابقه اواتارو خرج میکنمBig GrinBig Grin
باشه
خوبه گاهی اوقات به درد میخوره
مثلا وقتی....
برای مواقع ضروری خوبه
دارم امتحان میکنمBig GrinBig GrinBig Grin
(24-03-2013، 8:10)atosa123 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوب مگه مجبوریم این همه کارکنیم خوب خسیس بازی رومیزاریم کنار یه شارژمیخریم آسوده وراحت

خوب بابا میریم یه شارژ میخریم دیگه
شاید یارو تو جنگل بود با 5 یا 24 ساعت صبر کنه میمره که
هه كاش واسه همراه اولم ميذاشتي
واقعیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
صفحه‌ها: 1 2