انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: غمگین ترین اهنگی که شنیدی...؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
خب من اهنگ غمگین خغلی میگوشم
ولی یکیش هست که نه اسم خواننده ش و نه اسم اهنگش رو بلد نیسم
ولی وقتی گوش میدی...
خوشحال ترین ادمم باشی همه ی غمای عالم از گرسنگان افریقا تا....میاد تو ذهنت
تحقیق میکنم میگم بهت
آهنگ های مجید خراطها همشون
آهنگ بی وفا عشق من خیلی غمگینه از مجید خراطها و اهنگ زیاد بالو پرت دادم از وحید خراطها
و همون آهنگی که میگه
تو روز و روزگار من بی تو روزای شادی نیست تو دنیای منی اما به دنیا اعتمادی نیست فک کنم از فریدون آسرایی هستش
از مهـــــــــستی...Sadcryingcrying
zed bazi barfo baroon nemitoonan mano az to dor konan saat ha toye rah midan ye lahzas vaghti batoam
بگو من رو کم داری از کامران و هومن
مجید خراطها
(26-03-2013، 8:02)♥♥♥ رومینا ♥♥♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
.اهنگ az long az you love me به نظرم یه ذره غمناکه درحد گریه نیست ولی امیدوارم کمکت کنه

وا چه حرفا من همه ی اهنگ های غمگین ایرانی و خارجی را شنیدم چون دل من شهر غم است بابا من خودم غمگین هستم با با چی میگینcryingcryingcryingcrying
ی بار گفتم ((سکوت))
نبض احساس از مرتضی پاشایی _سنگ صبور از چاوشی_تو راست میگی از مرتضی پاشایی _اهنگای غمگین میخوای مجید خراطها همه ی اهنگاش فوق العاده هست.اهنگ های چاوشی هم هست که واسه من خیلی جذابه چون توی صداش یه غمی داره صدای مازیار فلاحی و مرتضی پاشایی هم خوبه
سیا نرمه نرمه
جون میده واسه گریه کردن.
خیلی غمنگیزه.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9