انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جووووووووووووووووک خنده دار
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دعای غصنفر: خدایا به من مغز بده تا بتوانم سکته مغزی کنم و اعضای بدنم را به كسانی كه نیاز دارند بدهم .
فری خوشحال داشته تو خیابون میرفته یه دفعه یکی از پشت سر میزنه پس کلش میگه بگو ببینم واقعا زدی یا شوخی کردی . . .
یارو میگه نخیر خیلی هم واقعی زدم . . .
فری خوشحال میگه خب خیالم راحت شد چون من از شوخی خوشم نمیاد.
شیخی بالای منبر میگه: فرشته ها لب هر كسی را كه صلوات بفرسته میبوسند. حیف نون از پای منبر داد میزنه: هركی لب میخواد صلوات...
از آمریکاییه میپرسن چرا با ایران جنگ نمیكنید؟
گفت: اینا یه فهمیده داشتن پرید زیر تانک! واى به حال نفهماشون !!!
به غضنفر میگن چرا امشب اخبار اینقدر طولانی شده میگه فکر کنم قسمت آخرشه !

غضنفر در حین قنوت نمازش دختری از جلوش رد میشه ، غضنفر میگه : ربنا قشنگنا شلوارشم چه تنگنا کمرشم باریکنا اندامشم عالینا ربنا نصیبنا !

غضنفر از آموزشگاه رانندگی بر می گشته ازش می پرسن چطور بود؟ فضا خیلی معنوی بود هرطرف كه می پبچیدم مربی می گفت یا ابولفضل!

بچه ای که گم شده بود می ره پیش پلیس می گه: ببخشید شما خانومی رو ندیدید که من پیشش نباشم؟!

حیف نون باباش می میره. بهش می گن مراسم نمی گیری؟ می گه نه، به جاش می ریم مشهد!
دیوانه اولی: من وقتی رو کله ام وامیستم خون توی سرم جمع میشه، ولی وقتی روی پاهام وامیستم، خون تو پاهم جمع نمی شه، می دونی چرا اینجوری دیوانه دومی: خوب معلومه، چون پاهات مثل کله ات تو خالی نیستن
زن حیف نون بهش می گه شوهر همسایه، هر روز صبح كه می خواد از خونه بره بیرون زنش رو بوس می كنه، تو چرا این كار رو نمی كنی؟ حیف نون می گه: آخه من كه زن همسایه رو خوب نمی شناسم!
به حیف نون می گن: نفت، طلای سیاه است. حیف نون فرداش یه ۵ لیتری می اندازه گردنش!
ازدواج هم چیز جالبیه! مثل ارتش می مونه! با وجودی که همه ناراضی هستند، ولی باز هم داوطلب داره !
تحقیقات دانشمندان اخیرن نشون داده : گذر زمان هیچ چیزی را حل نمی کند شــــایـــد ماست مالی کند !
ریاضیدان انجمن اینهمه خنگ ؟..

یه جایی به نام لطیفه توی موضوع های مهم هست .. جک هات و باید میزاشتی اونجا ..
عالیییییییییییییییییی مرسییییییییییی
(27-03-2013، 21:29)Evil boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ریاضیدان انجمن اینهمه خنگ ؟..

یه جایی به نام لطیفه توی موضوع های مهم هست .. جک هات و باید میزاشتی اونجا ..

عوض دستت دردنکنست واقعاکه...