انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: خبر مهم از جاستین
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
(02-05-2013، 14:33)DARK.H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هه چجوریه جاستین خودش دختره بعد دنباله دختر میگرده
TongueTongue

راست میگه جریانش چیه؟میخاد با یه دختر ازدواج کنه؟
نظرخاصي ندارم
ممنونWink
من و خالم که بهش میگیم جاسینی....هه هه
HuhHuhHuh
شما باهاش پدرکشتگی دارید؟مخصوصا شما پسرا چرا همتون از جاستین بدتون میاد ها؟هه رفتارتون بچه گانست خجالت داره
ادم دلش بحالتون میسوزه .... اونم یه خوانندست دلیلی نداره بهش توهین کنید هرکسی علایق شخصی خودشو داره حتی اگه بدتونم میاد دلیل نمیشه برین جار بزنین بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدم میادو فلانو فلانو فلان..... و بیشتر متاسفم برای کسایی که نوشتن امیدوارم بمیره هه خدا شفاتون بده
میشه آدرس تویترش رو بدی؟؟HuhHuhHuhHeartHeartHeartHeartHeart

(06-05-2013، 21:40)maha. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شما باهاش پدرکشتگی دارید؟مخصوصا شما پسرا چرا همتون از جاستین بدتون میاد ها؟هه رفتارتون بچه گانست خجالت داره
ادم دلش بحالتون میسوزه .... اونم یه خوانندست دلیلی نداره بهش توهین کنید هرکسی علایق شخصی خودشو داره حتی اگه بدتونم میاد دلیل نمیشه برین جار بزنین بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدم میادو فلانو فلانو فلان..... و بیشتر متاسفم برای کسایی که نوشتن امیدوارم بمیره هه خدا شفاتون بده
دمت گرررررررررررررررررررررررررم عاشقتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتمHeartHeartHeartHeart
جاستین مرد نعششو من بلند میکنم.
اشتباه شنیدین مامانش دنبال شوهر برا جاستین میگرده.25r3025r3025r30
(07-05-2013، 9:08)```FATEMEH``` نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اشتباه شنیدین مامانش دنبال شوهر برا جاستین میگرده.25r3025r3025r30

اره راست میگه فاطمه شاید مادرش دنبال شوهر برای جاستین باشه25r3025r3025r30
من جاستین رو موخوامممممممممممممcryingcryingcryingcrying
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5