انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: یکی از طـرفداران هیون براش یه ستاره از که.کشان راه شیری خرید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
[align=center]سایت هیونیس پکسر به نقل از ویبو گذاشته بود این خبرو در سایت hyunfans

amazing gift from a Henecia to Hyun-kim hyun joong star

این خبره خیللللللی باحال بود
نوشته بودن یکی از طـــرفداران هیون براش یه ستاره از ک*****شان راه شیری خرید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی از طـرفداران هیون براش یه ستاره از که.کشان راه شیری خرید 1
حتما شنیدین که ناسا توی یه اقدام که بیشترش نمادینه ستاره های منظــومه شمسی و ک*****شان راه شیریو به نام میزنه
مثلا عشاق به نام عشقشون یه ستاره به نام میزنن
یکی از طـــرفداران خارجیه هیون پائین یکی از ویدئوهای مربوطـــ به همین اجراهای اخیر هیون توی سایت Hollis Hyun نوشته که "شاید این دیوونگی به نظــر بیاد که من دارم یه همچی پیامیو اینجا میذارم ولی فکر میکنم شاید اینجوری بیشتر به گوش هیون برسه
من صحبتهای هیونو برای شب کریسمس شنیدم که میگفت دوست داره بره فضا و برای هیون یه ستاره خریدم . شاید اولین نفری نباشم که این کارو میکنه ولی در هرحال من براش ستاره ای رو خریدم که از این به بعد اسمش kim hyun joong خواهد بود
من پکیج رو براش فرستادم ولی میدونم روزانه هزاران چیز میز براش فرستاده میشه و ممکنه بهش توجه نکنه.من از کـــــــــــــــــره جنوبی خیلی دورم ولی کارمند ناسا به من گفت تا 14 آپریل اون تائید میشه
امیدوارم یه روزی هیون اینو بدونه و از قضیه آگاه بشه"
مردم چه چیییییییییییزاواس طرفداراشون میخرنا!!!!!!!Huh
وا!ستاره؟؟؟؟
یکی از این ستاره هاهم به ما بدیدcrying
crying
می خواد چیکار کنه ستاروUndecided مردم عقل ندارن هاDodgy
خو خوش ب حال تو ک عقل داری
--------------------------------------------------------------------- دمش گرم... بیچاره مث من عاشقه
واقعا که
ممنون
khaaaaak too saresh
خدا شانس بده;خوش به حالش
مردم ستاره میدن ما انم نمیدیمcrying
صفحه‌ها: 1 2