انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: وقتی که داود رشیدی در مراسم جشنواره فیلم فجر تعادل خود را از دست می دهد / عکس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
به هم خوردن تعادل داود رشیدی در مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر اعتراض همسرش به برگزار کنندگان این رویداد را به دنبال داشت.

خبرآنلاین: وقتی داود رشیدی برای تقدیر روی سن تالار وحدت حاضر شد، به دلیل تعدد پله های دکور، در پایین آمدن دچار مشکل شد.

وقتی که داود رشیدی در مراسم جشنواره فیلم فجر تعادل خود را از دست می دهد / عکس 1

محمدرضا شهیدی فر، مجری مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم فجر به کمک او رفت و وی را تا پشت تریبون همراهی کرد.

بعد از تشویق های متوالی حضار، احترام برومند، همسر رشیدی که تمام مدت او را ایستاده تشویق کرد، گفت: پایین آمدن از این پله های زیاد برای فردی به سن و سال داوود رشیدی کار راحتی نیست و باید فردی را کنار او می گذاشتند تا در پایین آمدن او را همراهی می کرد.

دستت درد نكنه دلم خنك شدBig Grin
آخیییییی!دلم سوختSad
بیچاره خیلی سخته ادم ضایع بشه در چنین مواقعی ادم بهتره اب اقیانوس رو باچنگال خالی کنه ولی ضایع نشهBig GrinTongueHeartSad
...
داود رشیدی پیر بازیگری است احترام بززگان رانگه دارید تا در کهنسالی وا نمانید!!!BlushBlush
che bade adam zaye she
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
دلم ریش شد براش حیوونکیSadConfused
طفلک .......حتما خیلی دردش گرفته....
اخه الهی بمیرم با این سنش جلو همه ضایع شد ولی عیب نداره بزرگ میشه یادش میرهTongueBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
صفحه‌ها: 1 2