انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: چند روش برای خر کردن پسرا (ببخشید مخ زدن)طنز
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
1- روش اول اينه كه قبل از اينكه آقا مرحمت كنند و بهتون بگه دوستتون داره تو پيش دستي كني و زودتر بهش بگي دوستت دارم و از وقتي ديدمت عاشقت شدم و بدون تو هيچم و ديوونتم اين در حاليه كه تو اصلاً از اون آقا پسر خوشت نمي ياد( يا شايدم خوشت بيادااا البته بيشتر به خاطر پولش و...) همينطور ممكنه چندتا دوست دختر ديگه هم داشته باشد ولي اصلاً به روي خودتون نياريد تازه شما بايد روزي به شونصد تا پسر اين حرفارو بزني مهم اينه كه مي خواي خرشون كني و موفق هم مي شي.

2- روش دوم كه خيلي خيلي مي تونه موثر باشه اينه كه بذاري اون بگه دوستت دارم وقتي كه حرفشو گفت اصلاً بهش توجه نكني و خودتو بزني به اون راه اينجوري بيشتر مياد طرفت آخه مي دونين پسرا يه كم مشكل دارن هر چيزي رو كه بيشتر براش زحمت بكشند بيشتر دوستش دارند.

3- روش سوم كه مهم ترين روشه بذاري بهت بگه دوستت داره و تو هم بعد از اون بگي آره منم تورو خيلي دوستت دارم و از وقتي ديدمت عاشقت شدم و با يه نگاه دلمو لرزوندي و كلاً حرفاي خودشو به خودش تحويل بدي روزي صد دفعه اين حرفو براش تكرار كني يا اصلاً مي توني اينو براش اس ام اس كني و هر روز براش بفرستي نيازي نيست هر روز يه چيز جديد بنويسي همون چيزايي رو كه قبلاً گفتي كفايت مي كنه چون پسرا يه خورده آي كيوشون پايينه (تقريباً منفي صفر) يادشون نمي مونه ديروز چي گفتي امروز چي گفتي قصد شما فقططططططططط خر كردن (ببخشيد مخ زني)

4- روش چهارم اينه كه طرف انقدر بهت بگه دوستت دارمو و تو حرفاشو باور نكني هي باور نكني و باور نكني وقتي كه مي بينه به نتيجه نمي رسه و كم كم داره سرد مي شه تو شروع كن هي بهش بگو واي منم انگار يه جورايي ازت خوشم اومده و دوستت دارم و يه دفعه از اين رو به اين رو بشيد صد و هشتاد درجه فرق كنيد و بهش اس بديد و زنگ بزنيد. اون وقته كه طرف خر شما شده و.... (بازم يادم رفت مخشو زديد )

5- روش پنجم هم روش جالبيه ولي واسه هر پسري عمل نمي كنه اونم اينه كه اصلاً طرفتو تحويل نگيري انقدر تحويلش نگيري و تحويلش نگيري تا از دنيا سير بشه و خودشه بكشه اما قبلش يه نفر مياد نجاتش مي ده مي دونين اصولاً آقايون وقتي مي خوان خودكشي كنن اونم به خاطر عشقققققققشون هميشه يه نفر نجاتشون مي دهد و وقتي طرف (معشوق، همون ليلي خودمون) جريان رو مي فهمه پشيمون مي شه و عشق اون طرفو(همون مجنون خودمون) قبول مي كنه و كم كم رابطه ها برقرار مي شه ولي چون اين يكي رو واقعاً خر كرديد (مي بخشيد مخشو زديد) ممكنه جريان به خواستگاري و نامزدي و ... ختم بشه كه قصد شما هم بايد به جز مخ زني يا همون خر كردن ازدواج هم توش باشه در ضمن ممكنه شانس با شما يار نباشه و آخر به ازدواج و اين چيزا ختم نشه كه بنده از حالا صميمانه تسليتم رو به شما عرض مي كنم اماااااااااااااااا هيچ وقت خانوما شكست نمي خورن و برنده اند شما حتماً حتماً موفق خواهي شد و مي شوي. تا كور شود چشم حسود...........

نظر یادتون نره دوستای گلم

**
در یه جای متنت آورده بودی:
"آخه مي دونين پسرا يه كم مشكل دارن هر چيزي رو كه بيشتر براش زحمت بكشند بيشتر دوستش دارند."
یعنی که دخترا هر چیزی رو که کمتر براش زحمت بکشند بیشتر دوستش دارند!
من هیچ دختری رو تحویل نمیگیرم .

فقط متلک میندازم کلی حال میده .

اونا با ساکتیشون فکر میکنن که مارو ضایع کردن .
ولی نمیدونن که ما چه قدر پشتشون خندیدیم .
ای خدا چرا دختر وپسر رادر ظاهر باهم مشکل دارند ولی در باطن.....................................

چی بگم؟Exclamation
احتیاجی به این کارا نیست.خوششون بیاد میان جلو خودشون.بدبخته مظلوم پسراUndecided
یعنی هرچی دختر بی شوهره اومده اینجا این حرفا رو میزنه
همین استارت ترشیده معلوم نیست چند بار پسرا خرش کردن و ...... اومده اینا رو میگه
ترشیده ها........................Big Grin
میدونم بی شوهری بد دردیه.........................................
ما پسرا خر نمیشیم حداقل من اینجوری خر نمیشمShy
اینا میخوان مخ مارو بزن تا ازدواج کنن!!!! ترشیده شدن اشکال نداره با هم برای اینکه روی دست نمونن و یا حداقل توی خونشون یه نو خور کتر 7 الی 8 تا زن میگیرم چطوره
با همین کارا خودتونو بچسبونید به ماها تا ترشی نشینWink
پسرا در حدی هستن که ما بخوایم مخشون رو بزنیم.؟؟؟؟AngelAngelAngel
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8