انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ستاره هام چجوری بالا میره ؟ و باید چجوری مطلب هام رو ارسال کنم ؟!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
سپاس ...ولي با يكم حرس دراوردن .....براي من اومد ولي يه جوري اومد اصلا چرا اومد Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinاسگل شديماTongueTongue

چه جوري بايد يه جمله اي زير اسمم بنويسم؟؟؟؟بگو تا سپاس بدم......اينم اوليش3پاسBig GrinUndecidedBig GrinHeart
(08-01-2013، 18:40)شکیبا.... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سپاس ...ولي با يكم حرس دراوردن .....براي من اومد ولي يه جوري اومد اصلا چرا اومد Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinاسگل شديماTongueTongue

چه جوري بايد يه جمله اي زير اسمم بنويسم؟؟؟؟بگو تا سپاس بدم......اينم اوليش3پاسBig GrinUndecidedBig GrinHeart

درود
دوست عزیز شما اول وارد کنترل پنل کاربر بشو بعد تو منوی سمت راست ویرایش پروفایل هست اون رو بزن بعد سمت چپ یه منویی بالا هست نوشته عنوان کاربری اختیاری اون جا هر متنی که میخوایی رو بنویس بعد بروز رسانی پروفایل رو بزن تمام.Angel
خیلی خوب بود

اقای ps3000 خیلی بی ادبن ....در شان یک مدیر نیس واقعا... با منم لجن...هرچی میذارم میبندش...
من نفهمیدم
چه جوری مدیر می شم؟
چه طوری می شه ستاره داد؟
تعداد ارسال هایی که باعث افزوده شدن ستاره ها میشود !

1 ستاره :ثابت است و نیازی به فعالیت ندارد

2 ستاره :رسیدن ارسال ها از 1 تا 5 ارسال

3 ستاره :رسیدن ارسال ها از 5 به 50 ارسال

4 ستاره :رسیدن ارسال ها از 50 به 300 یا کمتر یا بیشتر

5 ستاره :رسیدن ارسال ها از 300 به 900 یا کمتر یا بیشتر

6 ستاره :این ستاره ها مخصوص مدیران ناظم است

7 ستاره :این ستاره ها مخصوص مدیر کل است

8 ستاره :این ستاره ها مخصوص Administrator است
یعنی هر کسی که ستاره هاش 7 تا بشه ناظمه؟

با اجازه مدیر ها:چه جوری مطلب بذارم
مثلا برو موضوع ازاد
نوشته مطلب جدید برو داخلش بعد مطلیت رو بذارSmile
خیلی به دردم خوردBig Grin
اقاصابر يه مدتيه ميرم تو موضوعها كزينه موضوع جديد نداره فقط باسخ جديد هست جرا؟بايدشيكار كنم؟
(14-01-2013، 22:05)سایه2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اقاصابر يه مدتيه ميرم تو موضوعها كزينه موضوع جديد نداره فقط باسخ جديد هست جرا؟بايدشيكار كنم؟

شما توی موضوع ها برید براتون پاسخ جدید میاد باید تو بخش مربوط برید اونجا موضوع جدید هست
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13