انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: علاقه ی رضا عطاران به فحاشی!!!!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ندای انقلاب به نقل از ایسنا: رضا عطاران گفت: من آدم ركيكي هستم، تغيير هم نمي‌كنم و به فيلم‌هاي سخيف تعلق دارم.

اين كارگردان كه در نشست پرسش و پاسخ فيلمش «خوابم مي‌آد» که در سالن سعدي همايش‌هاي برج ميلاد سخن مي‌گفت، درباره تغيير لحن و استفاده از الفاظ ركيك در فيلمش، گفت: اين كار تعمدي بود و سعي كرديم از جايي لحن فيلم آگاهانه عوض شود و شوخي‌ها به مسيري هدايت شود.

وي افزود: مشكل اصلي وجود خود من است و شايد اگر من نبودم و فيلم اول شخص ديگري بود و پيش‌زمينه‌اي وجود نداشت اينقدر توقع بالا نمي‌رفت. در واقع مردم مي‌خواهند با ديدن من بخندند اما من اميدوارم فيلم جوري ديده شود كه انگار من آن را نساختم.

اين كارگردان تاكيد كرد: بادي در سرم افتاده و فكر مي‌كنم بعضي تغييرات در سينماي كمدي بدهم و سعي مي‌كنم باز تجربه كنم.

عطاران در پاسخ به سوالي درباره بعضي از شوخي‌هاي داخل اين فيلم گفت: به اعتقاد من توالت، فحش دادن و ... چيز بدي نيست و شما هم هرچه سنتان بالاتر برود، متوجه اين خواهيد شد.
وي درباره بازي اكبر عبدي در «خوابم مي‌آد» اظهار كرد: اكبر عبدي استاد من است و از پيشنهادات خوبش در كار استفاده كردم.

مريلا زارعي بازيگر اين فيلم گفت: من تعريف سخيف، فاخر، بي‌ادب و با ادب را نمي‌فهمم، سينما رسالتي دارد و با هر زباني كه انتخاب مي‌شود بايد من مخاطب از آن تاثير بگيرم و در اين فيلم هم نكات اخلاقي زيادي وجود دارد.

وي افزود: اين فيلم براي يكبار خنديدن و لذت بردن نيست و اميدوارم در زمان اكران عمومي دقت بيشتري شود.
نگران نباش حالتو میگیره......Big GrinBig GrinBig Grin
(08-02-2012، 20:51)hamidB نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

کی میخواد حال من بگیره؟؟؟؟؟
(08-02-2012، 20:51)hamidB نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

عرضه شو ندارهBig Grin
(08-02-2012، 21:37)SUBZERO نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

کی میخواد حال من بگیره؟؟؟؟؟

با تو نبود با من بود اما من بیدی نیستم که با حرف این کوچولو بلرزمBig Grin
من عاششششششششق بازی رضا عطارانم...Heart
ولی جدیدا خیلی خیلی خیلی نسبت به فیلمای قبلش(کلاهی برای باران بخصوص) پیر شده...توی اون یه پسر کاملا جوون به نظر میومدSad