انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جذاب ترین زن سال در نظرسنجی مجله انگلیسی..!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جذاب ترین زن سال در نظرسنجی مجله انگلیسی..! 1
به گزارش فان خونه: چندی پیش گوئینت پالترو رای زیباترین زن جهان را آورد و حالا مایلا کانیس به عنوان جذاب ترین زن دنیا رای آورد!

این بازیگر امریکایی که اکنون نامزد اشتون کاچر است در نظر سنجی مجله FHM ، ۹۹ هالیوودی مشهور دیگر را شکست داد .

مایلا ۲۹ ساله که پیش از آن نفر چهاردهم این لیست بود با بازی در فیلم هایی نظیر تد، اوز: بزرگ و قدرتمند، دوستان و مزایا، تعجبی ندارد که اکنون نفر اول انتخاب شده است.

سردبیر مجله FHM ، دن جود درباره این انتخاب گفت: "مایلا نه تنها به طور طبیعی جذاب است، بلکه از قوه طنز خوبی برخوردار بوده و از اینکه درباره خودش نیز شوخی کند واهمه ای ندارد."

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مایلا درباره این انتخاب از سوی یک مجله انگلیسی گفت:"من کاملا از این انتخاب خود به عنوان جذابترین زن در انگلیس هیجان زده شدم و اعتماد به نفسم بسیار زیاد شد، به خصوص آنکه دختران زیبای زیادی در دنیا وجود دارند."

ریحانا نیز نسبت به سال ۲۰۱۲ یک پله بالاتر قرار گرفت و نفر دوم این لیست انتخاب شد.

خوبه بدک نیست موهاش صافن چشاش رنگین پوستش صافه چشاش بزرگن ولی زیادی جذاب نیست ولی قشنگه Heart
حداقلش عملی نیستDodgy
هم جذاب هم خوشگل نسبت به ریحانا که خیلی خوشگل ترهHeartHeartHeartRolleyes
کجاش خوشگله مامان من چشمام و دماغش صد برابر از مال این ناز تره
خودمم ازش خوشگل ترم
والا اینم عکسم