انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: شب امتحان !!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2

دو روز قبل امتحان :
.امروز رو استراحت مى کنم.از فردا بکوب شروع مى کنم به خر زدن !
.
.
یک روز قبل امتحان :
.
ﺣﺎﻻ ﻭﻗﺖ ﺑﺮﺍﻱ ﺩﺭﺱ ﺧﻮﻧﺪﻥ ﺩﺍﺭﻳﻢ،
ﮐﻮﻭﻭ. . .ﺗﺎ ﻓﺮﺩﺍ
..چیزى نیس درسش آسوونه
.
.
شب امتحان :
.
واااى چقدر زیااااااده ..نمیرسم همش رو بخوووونم ... باید صبح پاشم بخووونم
.
.
صبح امتحان:
.
واااااااااى..چر اااا من بیدااااااار نشدم..هیچى نخووووندم..هیچى بارم نیس ....خدایا خودت بخیریش کن این یکى رو قول میدم وااااسه بعدى خفن بخوووونم
.
.
بعد امتحان :
.
این یکى رو هم که گند زدیم...حالا بریم امروز رو استراحت بکنیم یه ذره روووحیه ام عوض شه.BlushBlushBlush

اين منم ولي هميشه قبول ميشمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
دستت درست
جالب بود و واقعیت داشت
چه دل خجسته ای داریدشماها
ماازترس باباهه هرروزمدرسمون شب امتحان بود!!
زندگی من بوووود فردا یادم بیار بت اعتبار بدمSmileSmileSmileSmile
این منم دقیقا!!!!!
ماکه وضعمون اونجوری بودالان این شدیم!!
وای به حال شماها!!!
لطفا برای گفتن جملاتی مثل خوب بود جالب بود سپاس را بزنید
منم دقیقا همین طوری هستم ولی بغل دستیم رو که ازم نگرفتن درس نخونه کتکش میزنم و اگه تقلب نرسونه تو سر امتحان اشکشو در میارم من که خیالم راحته SmileBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueTongueTongueشوخی بود خودم خر خونم به وقتش
(12-02-2012، 21:24)فرشته نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم دقیقا همین طوری هستم ولی بغل دستیم رو که ازم نگرفتن درس نخونه کتکش میزنم و اگه تقلب نرسونه تو سر امتحان اشکشو در میارم من که خیالم راحته SmileBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueTongueTongueشوخی بود خودم خر خونم به وقتش

Big GrinBig Grinکناریه من انقد تنبله گریم میگیره بعد از امتحان!Big Grin
صفحه‌ها: 1 2