انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: رنو ساندرو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
رنو ساندرو
در شرایطی که حرف از ترک بعضی بزرگان خودروسازی از بازار داخل است، رنو با معرفی چند محصول جدید که قرار است وارد بازار شود همه را غافلگیر کرده است. شرکت رنوپارس محصولاتی مانند رنو داستر، پارس تندر و رنو ساندرو را به عنوان محصولات جدید رنو که قرار است به بازار بیایند معرفی کرده که شاید بهترین آن‌ها رنو داستر شاسی‌بلند باشد، اما در این صفحه به رنو ساندرو خواهیم پرداخت. البته رنو محصولات زیباتر و محبوب‌تری مانند کلیو (Clio) یا مگان هاچ‌بک دارد اما به هر حال باید تشکر کرد که رنوپارس می‌خواهد بازار داخل را با یک محصول اروپایی پررونق‌تر کند و مانند بسیاری از رقبای خود سراغ خودروهای چینی نرفته است. رنو ساندرو (Sandero) قرار است در دو مدل معمولی و استپ‌وی (Stepway) وارد بازار شود که در هر دو مدل از پیشرانه 4 سیلندر 16 سوپاپه به حجم 1598 سی‌سی بهره می‌برد. این پیشرانه با تولید 110 اسب‌بخار و شتاب 10.5 ثانیه‌ای، حرف زیادی برای گفتن ندارد و شاید نتواند برای رقیبان خط و نشان بکشد اما با مصرف سوخت 5.4 لیتر در خارج از شهر، 9.7 لیتر در داخل شهر و 7 لیتر به صورت ترکیبی خود را به عنوان خودرویی کم‌مصرف و اقتصادی معرفی کرده است.
با وجود اینکه هنوز مشخص نیست این خودرو با چه امکاناتی وارد بازار می‌شود، اما احتمالا امکاناتی نظیر شیشه‌های بالابر برقی، سیستم صوتی با قابلیت پخش CD و MP3 و گیربکس 5 دنده دستی روی آن نصب شده است.
در شرایط کنونی بازار، نمی‌توان به راحتی قیمت رنو ساندرو را در هنگام ورود به بازار پیش‌بینی کرد اما احتمالا قیمتی نزدیک به 30 میلیون تومان خواهد داشت.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رنو ساندرو 1