انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: لندمارک
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه اصلی > مقاله ها > خودروهای آینده بازار > لندمارک
لندمارک
امسال طوفان خودروهای چینی، بازار داخل را فرا گرفته و این طوفان حتی گروه بهمن را تکان داده است. این خودروساز بعد از تولید وانت کاپرا، حال به سراغ یک شاسی‌بلند رفته که قرار است روی پلت‌فرم کاپرا ساخته شود. لندمارک (Landmark) که محصولی از خودروسازی zxauto چین است، که اواخر امسال مهمان تازه وارد بازار داخل خواهد بود. البته لندمارک نباید زیاد نگران این مهمانی باشد زیرا چندین هموطن او مانند لیفان x60، بسترن B50، ام‌وی‌ام 315 و جیلی به همراه او به این مهمانی می‌آیند!
از نظر طراحی شاید بتوان گفت در مقابل حریفانش زیاد حرفی برای گفتن نخواهد داشت و شاید فقط بتواند برای چری x33 کمی شاخ و شانه بکشد و حتی شاید بعضی چری را به آن ترجیح دهند.
از نظر فنی کمی اوضاع فرق می‌کند. پیشرانه‌ای که قرار است روی لندمارک سوار شود، 4 سیلندر خطی می‌باشد که متعلق به میتسوبیشی است و می‌تواند 134 اسب‌بخار تولید کند. همچنین گیربکسی که روی آن نصب خواهد شد از نوع دستی خواهد بود که به کمک آن می‌تواند این چینی 1.6 تنی را به حداکثر سرعت 140 کیلومتر در ساعت برساند. مصرف سوخت لندمارک نیز در حد 12 لیتر در هر 100 کیلومتر است.
حال نوبت می‌رسد به مهمترین موضوع یعنی قیمت لندمارک. گویا قرار است لندمارک با قیمتی حدود 35 میلیون تومان به بازار عرضه شود. اگر فرض کنیم همه چیز خوب پیش برود و در آخر هم با همین قیمت عرضه شود، لندمارک به عنوان یک شاسی‌بلند چندین رقیب خواهد داشت مثل لیفان x60، چری x33 و احتمالا رنو داستر، یعنی 3 چینی در برابر یک اروپایی. حال دیگر انتخاب با خودتان! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لندمارک 1