انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: هوندا آکورد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
هوندا آکورد
گویا فامیلی خودرو می‌خواهد با قدرت به جنگ بزرگان پرفروش داخلی یعنی کیا و هیوندای برود. ابتدا هوندا سیویک را معرفی کرد و حال هوندا آکورد این شرکت در لیست خودروهای مجاز به واردات قرار گرفته است. شاید وقتی نام هوندا به میان می‌آید، لازم نباشد که تاریخچه‌ای بگوییم و سپس لیست بلند بالایی از امکانات عجیب و غریب را برای شما نام ببریم تا متوجه شوید با چه خودرویی سر و کار دارید، بلکه نام هوندا به تنهایی نمایان‌گر کیفیت ناب ژاپنی است که توانسته بسیاری از بزرگان غول خودروسازی جهان را پشت سر بگذارد.
حال محصول دیگری از هوندا به نام آکورد نیز به ایران پاگذاشته و می‌خواهد رقیب سرسختی برای خودروهایی مانند هیوندای سوناتا، تویوتا کمری و نیسان تینا شود. آکورد در دو مدل 4 و 6 سیلندر در بازارهای جهانی عرضه می‌شود که در ایران تنها مدل 4 سیلندر آن وارد خواهد شد.
همانطورکه گفتیم پیشرانه آکورد، 4 سیلندری و به حجم 2356 سی‌سی می‌باشد که می‌تواند 185 اسب بخار را در 6400 دور در دقیقه تولید کند. همچنین این پیشرانه دارای سیستم‌های Drive-By-Wire و Eco Assist نیز می‌باشد.
هوندا آکورد در مدل‌های LX، Sport، EX و EX-L عرضه شده که مدل EX-L از نظر امکانات، کامل‌ترین می‌باشد. اگرچه هنوز معلوم نیست چه مدل‌هایی از آکورد وارد بازار داخل می‌شود اما باید انتظار تجهیزاتی مانند سیستم‌های ANC، HSA، FCW، LDW، VSA، سیستم تهویه مطبوع جداگانه برای سرنشینان جلو، سیستم نمایشگر 8 اینچی، دوربین عقب، کروز کنترل، آینه‌های الکتروکرومیک، روکش چرمی صندلی‌ها و غربالک فرمان را داشته باشیم. البته این‌ها قسمتی از لیست بلند بالای تجهیزات نصب شده روی آکورد می‌باشند.
اما می‌رسیم به قسمت مهم ماجرا یعنی قیمت آکورد! هوندا آکورد در مدل پایه حدود 21 هزار دلار قیمت دارد و در کامل‌ترین مدل، قیمت آن به بیش از 27 هزار دلار نیز می‌رسد. لذا باید توقع قیمتی در حدود 140 تا 200 میلیون تومان را برای آکورد داشته باشیم. چیزی که کاملا مشخص است، اگر فامیلی خودرو بتواند در عرضه محصولات هوندا در ایران برخلاف بعضی واردکنندگان بدقول نباشد(!) و آن‌ها را به خوبی به بازار عرضه کند، می‌تواند معادلات را بهم زده و جزو یکی از گزینه‌های اصلی بازار داخل شود.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هوندا آکورد 1
مرررررسی:500:123c24